Szukaj

Agent Gwiazdy 4: Kolejna gwiazda pożegnała się z programem. Kto tym razem?

Agent Gwiazdy 4, odcinek 3

Agent Gwiazdy 4, odcinek 3

Agent Gwiazdy 4 – odcinek 3. Kto odpadł?

3 odcinek Agent Gwiazdy 4. Jakie zadania czekały na uczestników? Kto odpadł z programu?

W trzecim odcinku programu Agent – Gwiazdy 4 uczestnicy wciąż mogli cieszyć się słoneczną panoramą Gran Canarii.
Beztroska nie potrwała jednak długo – przed nimi było jedno z najtrudniejszych zadań w programie. Grupa musiała wybrać dwie osoby, którym ufa najbardziej, stanęło na Angelice Musze Miśku Koterskim. Konkurencja odbywała się w centrum Las Palmas, na jednym z najbardziej ruchliwych rond. Zaufana dwójka musiała zarządzać ruchem drogowym tak, by poprowadzić taksówki z pozostałymi uczestnikami i w ten sposób ułożyć litery znajdujące się na dachach samochodów w słowo Agent. Zadanie ostatecznie zostało wykonane błędnie, uczestnikom przepadło aż 5 tysięcy złotych.

Kto zawalił? Little monster zawaliła – stwierdził Koterski.

W kolejnym zadaniu uczestnicy musieli wykazać się nie tylko spostrzegawczością i kondycją fizyczną, ale również znajomością języków obcych i stref czasowych. Każdy dostał zegarek z inną godziną i dołączonym kluczykiem. Zegarki wskazywały na państwo, w którym w danym momencie obowiązuje określona godzina. Zadaniem uczestników było odgadnąć, w jakim państwie jest obecnie dana godzina, a następnie przyporządkować je do drzwi, nad którymi widniało słowo pieniądze w języku urzędowym tego kraju. Tylko współpraca i skuteczna wymiana informacji pozwoliła grupie zdobyć całą sumę dostępną w tej konkurencji, bowiem na ich drodze ukryte zostały nie tylko koperty z pieniędzmi i jokery (aż dwa znalazła Viola Kołakowska), ale także – pierwszy w tej edycji programu – pożądany przez wszystkich immunitet, który trafił w ręce Kasi Wołejnio.

Ostatnie wykonanie było szczególnie trudne dla uczestników, którzy cierpieli na lęk wysokości. Kinga podzieliła wszystkich na dwie grupy: powietrzną oraz naziemną. Grupa pierwsza, szybując nad wzgórzami, musiała pokonać strach, skoncentrować się i udzielić precyzyjnych odpowiedzi na pytania dotyczące Wysp Kanaryjskich osób z dołu. Liczba poprawnych odpowiedzi decydowała o tym, ile pieniędzy zarobili.

Tak jak co tydzień, test wiedzy o agencie zadecydował o tym, kto pożegnał się z programem. W tym tygodniu był to Aleksander Doba.

Viola Kołakowska i Edyta Górniak przyłapane w intymnej sytuacji! Tego nie nagrały kamery TVN-u!

Szok! Zapłakana Edyta Górniak ZREZYGNOWAŁA z „Agenta”! Razem z nią odeszła jeszcze jedna gwiazda!

Tego TVN nie pokazał. Kinga Rusin i Edyta Górniak płakały jak bobry nad przepaścią! Dziennikarka ujawniła wyciętą scenę!


Uczestnicy – Agent Gwiazdy 4, odcinek 3

Uczestnicy – Agent Gwiazdy 4, odcinek 3

Uczestnicy – Agent Gwiazdy 4, odcinek 3

Uczestnicy – Agent Gwiazdy 4, odcinek 3

Andrzej i Maria Gołota – Agent Gwiazdy 4, odcinek 3

Andrzej i Maria Gołota – Agent Gwiazdy 4, odcinek 3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×