Szukaj

Ujawniono zarobki Agaty Dudy! Konto Pierwszej Damy wcale nie pęka w szwach

Agata Duda zarobki

Agata Duda zarobki

Ile zarabiała Agata Duda?

Ile zarabiała Agata Duda zanim została Pierwszą Damą? Zarobki żony Andrzeja Dudy wyszły na światło dzienne. Będziecie nieźle zaskoczeni. Ile dostawała na konto przed objęciem funkcji w Pałacu Prezydenckim? 

Nie jest tajemnicą, że Agata Duda jako Pierwsza Dama nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia. Choć wykonuje ogrom pracy na rzecz kraju – głównie charytatywnej i dyplomatycznej – nie przyznaje się jej żadnej oficjalnej pensji. Wiele mówi się o tym, że przepisy powinny ulec zmianie ze względu na fakt, że bycie Pierwszą Damą wbrew pozorom wcale nie jest lekkim kawałkiem chleba, ale na razie nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Dla Dudy musi to być niezwykle frustrujące, zwłaszcza, że przed objęciem urzędu była aktywna zawodowo.

Jak wiadomo, Pierwsza Dama nauczała języka niemieckiego. Niedawno wyszło na jaw ile zarabiała jako nauczycielka – a wszystko dzięki wywiadowi Super Expressu, który rozmawiał ze Sławomirem Broniarzem, prezesem Związku Nauczycieli Polskich. Okazuje się, że jej wypłata była niezwykle skromna, w porównaniu z tym, co zarabia obecnie jej mąż i taka sama będzie gdyby wróciła do pracy:

Jest nauczycielką języka niemieckiego. I jedzie na tym samym wózku co my. I po powrocie do pracy będzie otrzymywała jakieś 2700 zł na rękę – powiedział

Myślicie, że wróci do swoich obowiązków zawodowych, gdy skończy się kadencja prezydenta?

Stylowa Agata Duda z wielką klasą konsumuje lukrowanego pączusia! W Pałacu Prezydenckim również świętują tłusty czwartek!

Agata Duda wyprzedziła kolekcję Zary! Sieciówka właśnie wypuściła identyczną sukienkę. Kosztuje grosze!

HIT! Andrzej Duda z żoną pokazali walentynkowy portret! Żadna inna para prezydencka nie ma tak romantycznej fotki!


Andrzej Duda i Agata Duda - Walentynkowa fotka

Andrzej Duda i Agata Duda - Walentynkowa fotka

Stylizacja Agaty Dudy na spotkaniu z żołnierzami

Stylizacja Agaty Dudy na spotkaniu z żołnierzami

Stylizacja Agaty Dudy na

Stylizacja Agaty Dudy na "Choinkach Jedynki"

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×