NewsyMaja Sablewska zachwycona stylem Agaty Dudy

Maja Sablewska zachwycona stylem Agaty Dudy

Maja Sablewska i Agata Duda
Maja Sablewska i Agata Duda
Ewelina Buchnajzer

28.10.2015 07:45, aktual.: 28.10.2015 11:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Styl Agaty Dudy skomentowało już wiele stylistek. W dobrym tonie gust Pierwszej Damy zachwycił Dorotę Wróblewską, Zosię Ślotałę czy Jolantę Kwaśniewską. Teraz do zwolenniczek stylizacji żony Andrzeja Dudy dołączyła Maja Sablewska. Była agentka Dody została poproszona o komentarz w Maglu towarzyskim Karoliny Korwin Piotrowskiej:

Ona ma świetny styl. Elegancki, z pazurem. Kobieta pewna siebie, kobieta biznesu. Mamy w polityce coś takiego jak dress code. Ta kobieta właśnie pokazuje, że można go złamać. Ona jest świadoma tego, jak chce wyglądać, co chce komunikować. Pokazuje, że ma silny charakter, że wie, czego chce, że jest konkretną babką, której nie można w kaszę dmuchać. Ona jest świadoma jak łączyć ze sobą kolory, jak łączyć pewne zestawy. Poza tym ona jest zawsze uśmiechnięta i jest siłą u boku naszego prezydenta. Ona jest świetnym przykładem dla zwykłych Polek.

Agata Duda zaczęła inspirować nie tylko Polki, ale też koleżanki z wyższych sfer, np. królową Belgii. Przypominamy, że Matylda podczas drugiego dnia wizyty w Polsce wybrała bardzo podobną stylizację do tej, którą dzień wcześniej miała nasza duma.

Agata Duda, 2. dzień wizyty belgijskiej pary królewskiej w Polsce (fot. ONS)
Agata Duda, 2. dzień wizyty belgijskiej pary królewskiej w Polsce (fot. ONS)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także