Agata Duda na spotkaniu z siostrami. Wyróżniła się bardzo stylową kreacją. Co za klasa!

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda towarzyszy swojemu mężowi podczas służbowego wyjazdu do Włoch. Pierwsza dama odwiedziła klasztor sióstr Felicjanek. Przyjrzeliśmy się jej stylizacji. Co za klasa!

Prezydent Polski Andrzej Duda jest właśnie w trakcie swojej pierwszej zagranicznej podróży niedawno rozpoczętej kadencji. Głowa Państwa za cel swojej wyprawy wybrała Włochy. Podczas tego oficjalnego wyjazdu towarzyszy mu również jego małżonka Agata Duda. Pierwsza dama jak dotąd niechętnie udzielała się publicznie i stała raczej w cieniu swojego męża. Oczywiście towarzyszyła mu podczas licznych wyjazdów, ale starała nie angażować się publicznie. Podczas wyjazdu do Włoch zachowała się inaczej.

Agata Duda odwiedziła między innymi klasztor sióstr Felicjanek. Zakonnice, które w Rzymie mają swój dom generalny, angażują się w pomoc osobom ubogim i potrzebującym wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Siostry zakonne opowiedziały pierwszej damie o swojej ciężkiej pracy. Żona Andrzeja Dudy odwiedziła także siostry Zmartwychwstanki. Ten zakon prowadzi przedszkole. Prezydentowa podkreśliła, że bardzo lubi odwiedzać klasztory i docenia pracę ich mieszkanek, które pomagają najbardziej potrzebującym.

Agata Duda z wizytą w Rzymie

Cała fotorelacja z wizyty Agaty Dudy u sióstr zakonnych została udostępniona na profilu społecznościowym, należącym do pierwszej damy.

Wspierają ubogich, pracują z dziećmi, a ich dom jest miejscem spotkań – siostry Zmartwychwstanki w Rzymie pracują od ponad stu lat. Spotkanie z zakonną społecznością rzymskiego Domu Generalnego.

My postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej stylizacji, na którą w tym dniu zdecydowała się żona polskiego prezydenta. Pierwsza dama znana jest ze swojego ogromnego wyczucia stylu. Jej kreacje zawsze wzbudzają zachwyt i zbierają niezwykle pochlebne opinie. Tak jest i tym razem. Agata Duda tego dnia postawiła na klasykę. Zdecydowała się włożyć czarną sukienkę w dużą czerwoną kratę. Elementami ozdobnymi tej kreacji były zdecydowanie szerokie czerwone mankiety przy rękawach, oraz ozdobna lamówka przy dekolcie. Żona prezydenta Dudy stylizacją o modnej długości 7/8 zachwyciła wszystkich internautów. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć również jej buty. Pierwsza dama na nogi włożyła błyszczące czarne szpilki. Pamiętając o tym, że zagrożenie koronawirusem nadal jest bardzo realne, prezydentowa nie zapomniała również o ochronie w postaci przyłbicy.

Trzeba przyznać, że Agata Duda po raz kolejny pokazała wielką klasę.


Agata Duda podczas wizyty w Rzymie

Agata Duda podczas wizyty w Rzymie

Agata Duda podczas wizyty w Rzymie

Agata Duda podczas wizyty w Rzymie

Agata Duda podczas wizyty w Rzymie

Agata Duda podczas wizyty w Rzymie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×