57-letnia Adrianna Biedrzyńska relaksuje się bez stanika na łonie natury! Ta fotka rozpaliła zmysły wszystkich jej fanów!

Adrianna Biedrzyńska od lat pojawia się w polskich serialach, w których zasłynęła zarówno w rolach dramatycznych jak i komediowych. Aktorka przebywa obecnie na wakacjach. podczas których opala się w wersji topless. Zobacz jak się prezentuje.

Polska aktorka filmowa i teatralna – Adrianna Biedrzyńska, po raz pierwszy przed kamerą pojawiła się w 1983 roku w epizodycznej roli w filmie Co dzień bliżej nieba. Wówczas otrzymała już główną rolę w filmie muzycznym Miłość z listy przebojów, a następnie zagrała w wielu innych filmach i serialach telewizyjnych, m.in. Ankę w słynnym Dekalogu – Krzysztofa Kieślowskiego.

Sporą popularność zyskała dzięki roli Ewy Wiśniewskiej w Pajęczarkach. Adrianna pojawiała się także w produkcjach zagranicznych. Ostatnio aktorka występuje w dużej roli w popularnym serialu TVPBarwy szczęścia. Oprócz przygód aktorskich Ada próbuje swoich sił również jako piosenkarka. Prywatnie aktorka jest rozwiedziona z Maciejem Robakiewiczem, z którym ma córkę Michalinę, grającą rolę Kamili Chojnickiej w serialu Klan. Drugim mężem aktorki był Marcin Miazga. W 2017 roku gwiazda wzięła trzeci ślub, jej mężem został Sebastian Błaszczak.

Obecnie aktorka przebywa na rodzinnych wakacjach, z których przesłała fanom niezwykle gorące pozdrowienia. Adrianna pokazała się w wersji topless! Fotka nagiej 57-letniej idolki natychmiast wywołała wielkie poruszenie w sieci. Fani byli zachwyceni jej młodym wyglądem.

  • Aduś cudne zdjęcie i Ty
  • Piękna jak zawsze
  • Pani Ado no jest szał

 Zobaczcie jak wygląda Adrianna bez stanika na wakacjach

Adrianna Biedrzyńska wspiera Krystyna Sienkiewicz w walce z rakiem. Zdobyła się na niezwykły gest

Adrianna Biedrzyńska pokonała śmiertelną chorobę

Roznegliżowana Adrianna Biedrzyńska na planie “Barw szczęścia”. Tak radzi sobie w upalne dni!

 


Adrianna Biedrzyńska w wersji topless na wakacjach

Adrianna Biedrzyńska w wersji topless na wakacjach

Adrianna Biedrzyńska fot. Instagram

Adrianna Biedrzyńska fot. Instagram

Adrianna Biedrzyńska fot. Instagram

Adrianna Biedrzyńska fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×