Adele pokazała Oprah swoją willę przed wywiadem. Jest nagranie. Potem zwierzyła się z osobistej traumy

Adele i Oprah Winfrey

Adele i Oprah Winfrey

Adele udzieliła wywiadu Oprah Winfrey. Gwiazda w bardzo szczerych słowach opisała swój rozwód z Simonem Koneckim. To był dla niej niezwykle trudny czas. 

Adele to wokalistka, która jest jedną z największych gwiazd światowej muzyki. Jej ostatni album ukazał się w 2016 roku, a od tamtej pory fani z wielką niecierpliwością oczekiwali na kolejne piosenki w jej wykonaniu. Długo kazała na siebie czekać i dopiero kilka tygodniu temu pojawiła się jej nowa piosenka i teledysk Easy on me. W ciągu tych kilku lat gwiazda wiele przeszła. Mocno zmienił się jej wygląd, ponieważ zgubiła kilkadziesiąt zbędnych kilogramów. Wypracowała znakomitą sylwetkę, którą obecnie podziwiają jej sympatycy. Cały czas pracowała też nad nowym materiałem.

Niestety jej życie prywatne w tym czasie legło w gruzach. Małżeństwo z Simonem Koneckim dobiegło końca. Para jeszcze przed ślubem doczekała się synka Angelo. Zaledwie po dwóch latach od ceremonii Adele złożyła pozew rozwodowy, a w rozmowie z Rolling Stone przyznała, że całą winę bierze na siebie.

Adele u Oprah Winfrey o rozwodzie

Już za kilka dni odbędzie się premiera nowego krążka artystki. 19 listopada fani będą mogli usłyszeć utwory z jej najnowszej płyty. Gwiazda tuż przed tym bardzo intensywnie promuje ten materiał. Pojawia się na okładkach najbardziej poczytnych czasopism, a także chętnie udziela wywiadów. Opowiada w nich nie tylko o tym, jak powstawał album, ale też mówi o życiu osobistym. Głównym tematem jest oczywiście jej rozstanie z mężem i to, w jaki sposób radzi sobie z rozpadem małżeństwa.

Piosenkarka udzieliła wywiadu Oprah Winfrey. Obydwie sławy spotkały się po raz pierwszy w życiu.

Byłam podekscytowana, że spotkałam @adele po raz pierwszy i cieszę się, że jest tak realna i przyziemna, jak wierzymy, że jest. Przed każdym wywiadem proszę gościa o intencję naszej rozmowy. Poszłam więc do Adele, która przygotowywała się w domu, by zapytać ją o to samo.

Gdy tylko Oprah weszła do środka w pełni wyluzowana Adele przywitała ją słowami: „Witaj w moim domu”. Później nastąpiło serdeczne powitanie, wyglądało to, jakby znały się od zawsze. Wokalistka obiecała też, że oprowadzi dziennikarkę po posiadłości.

Artystka mocno się otworzyła i opowiedziała, co czuła w związku z rozwodem i tym, że teraz będzie sama musiała zająć się każdym aspektem życia. Nie było to dla niej łatwe.

To proces bycia ze sobą, każdego dnia. Wspierania samej siebie. Przy tym musisz prowadzić dom i ogarniać swój biznes. Wielu ludzi rozumie to, o czym mówię. Czułam się, jakbym wciąż chodziła po betonie, stopy mnie bolały od tego – wyznała gwiazda.

Dziennikarka przytoczyła także fragmenty piosenki Hold on, która znajdzie się na nowej płycie. To bardzo osobisty utwór, w którym gwiazda opisuje swój ból po rozwodzie.

Jestem w rozsypce. Im bardziej się staram, tym gorzej mi idzie. Jestem najgorszym wrogiem samej siebie.Naprawdę nienawidzę być sobą – śpiewa Adele.

Wokalistka przyznaje, że jedyne, co słyszała od otoczenia to „Hold on” (ang. Trzymaj się), a niestety te słowa nie były żadnym pocieszeniem i rozwiązaniem, dlatego postanowiła wszystko zawrzeć w piosence. Zdaje się, że najnowsza płyta będzie prawdziwym nośnikiem emocji.


Adele

Adele

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey

Adele i Oprah Winfrey

Adele i Oprah Winfrey

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×