Adele otworzyła się na temat rozwodu: „Rozpier***iło mnie to”. To nie był koniec jej osobistych problemów

Adele

Adele

Adele w najnowszym wywiadzie dla Rolling Stone opowiedziała sporo na temat życia prywatnego. Gwiazda zwierzyła się z najtrudniejszego momentu, jakim był rozwód z Simonem Koneckim.

 Adele to gwiazda największego formatu. Wokalistka każdą swoją piosenkę zamienia w światowy hit. Od jej scenicznego debiutu minęło już kilka lat, a grono fanów cały czas się powiększa. Artystka długo kazał czekać na nową płytę. Ostatni krążek wydała w 2016 roku. Od tego czasu zrobiła sobie przerwę i skupiła się na życiu prywatnym, a także przeszła spektakularną metamorfozę. Udało jej się zrzucić sporo zbędnych kilogramów. Po kilku miesiącach wylewania siódmych potów na siłowni zachwyciła fanów smukłą talią.

W tym czasie pracowała także nad nowym materiałem. Wokalistka cały czas przedkładała premierę płyty, a fani nie mogli się doczekać nowych hitów. W końcu kilka tygodni temu w serwisie YouTube pojawiła się teledysk do piosenki Easy on me, a sympatycy jej głosu oszaleli z zachwytu. Niestety ostatni czas to dla niej także trudy prywatnego życia.

Adele otworzyła się na temat rozwodu

Adele przez kilka lat związana była z Simonem Koneckim. Para doczekała się syna Angelo, który przyszedł na świat w 2012 roku. 5 lat później wokalistka oznajmiła, że wzięli ślub. Niestety sielanka nie trwała zbyt długo. W 2019 gwiazda złożyła pozew o rozwód. Sąd zakończył jej małżeństwo w marcu tego roku. Piosenkarka nie chciała, aby rozstanie odbiło się zbyt mocno na jej dziecku. Małżonkowie przeprowadzili się do Los Angeles i zamieszkali tuż obok siebie, żeby syn mógł spędzać z nimi tyle czasu, ile potrzebuje.

Adele ostatnio jest bardzo aktywna na łamach mediów. Pojawia się na okładkach najbardziej poczytnych magazynów i udziela wywiadów. W rozmowie z Rolling Stone otworzyła się na temat życia prywatnego. Opowiedziała nie tylko o randkach po rozwodzie, ale też o tym, jak czuła się w momencie rozstania. Całą winę wzięła na siebie.

Nie potrafiłam się temu oddać, być obecna. Tak naprawdę nie znałam siebie, (…) ale nie podobało mi się to, kim byłam.

Przyznała, że Simon to świetny przyjaciel i ojciec dla Angelo. Gdy wiadomość o rozwodzie przedostała się do mediów, odczuła, że poniosła porażkę i wstydziła się tego, co działo się w jej życiu.

Świadomość, że wszyscy wiedzieli o mojej porażce, niszczyła mnie (…) to mnie rozpie*doliło. Było mi wstyd – zdradziła.

Gwiazda przyznała, że walczyła z depresją. Zaczęła też nadużywać alkoholu i konieczna była półroczna terapia, po której całkowicie pożegnała się z nałogiem. Najnowszy album artystki jest odzwierciedleniem tych trudnych przeżyć.


Adele i Simon Konecki - rozstanie

Adele i Simon Konecki - rozstanie

Adele i Simon Konecki wezmą rozwód

Adele i Simon Konecki wezmą rozwód

Adele i Simon Konecki ślub

Adele i Simon Konecki ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×