Szukaj

6-letnia córka Kim Kardashian ma kolczyk w nosie! Internauci oburzeni. To już przesada?

North West ma kolczyk w nosie

North West wraz z rodzeństwem pozowała podczas sesji zdjęciowej na urodzinach swojej prababci Mary Jo Campbell. Fani patrzyli tylko na córkę Kim, która skradła całe show! Zobacz, dlaczego przyciągnęła uwagę. 

Mary Jo Campbell – seniorka rodu, świętuje 85 urodziny. Cała rodzina Kardashianów zrobiła jej z tej okazji przyjęcie niespodziankę. Nie mogło też zabraknąć fotobudki, która jest świetną atrakcją na tego typu imprezach. Khloe i Kourtney wraz z dziećmi postanowiły jako pierwsze skorzystać z automatu do zdjęć. Wraz z dziećmi zrobiły sobie pamiątkową fotografię, ale to North West skradła cale show i skupiła na sobie uwagę Internautów.

Córka Kim Kardashian miała w nosie kolczyk oraz mały diament na czole. Oburzeni fani od razu zaczęli reagować wysyłając jej prywatne wiadomości na Instagramie, no bo jak można zrobić 6 letniej dziewczynce kolczyk w nosie? To już trochę przesada!

Kim Kardashian musiała błyskawicznie zareagować na wiadomości od fanów, którzy domagali się wyjaśnień. Celebrytka uspokoiła swoich followersów i wstawiła na swoje Instastory relację, w której wyjaśnia, że kolczyk jest na niby i nie przebił małego noska jej córki, a wszystko było tylko zabawą na potrzebę zdjęć.

Także mały Psalm doczekał się zdjęcia z mamą.Rodzina Kardashianów chętnie robiła sobie zdjęcia w fotobudce, a solenizantka – MJ, nie mogła nacieszyć się widokiem wnucząt i prawnucząt. Mimo, że to ona była najważniejszą osobą podczas tego przyjęcia, to właśnie mała North skupiła na sobie uwagę wszystkich.

Zobacz: Kim Kardashian pokazała prześliczne zdjęcie Psalma! Nie uwierzycie, do kogo podobny jest najmłodszy potomek rodu Kardashian-West!

Zobacz: Takich gorących zdjęć Kylie Jenner jeszcze nie miała! Kim Kardashian spuchnie z zazdrości!

Zobacz: Kanye West przeszedł samego siebie! Prezent dla Kim Kardashian na piątą rocznicę ślubu rozczarował internautów

 


North West ma kolczyk w nosie - Instagram

North West ma kolczyk w nosie - Instagram

North West ma kolczyk w nosie - Instagram

North West ma kolczyk w nosie - Instagram

Dzieci Kardashianek świtują urodziny prababci - Instagram

Dzieci Kardashianek świtują urodziny prababci - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×