Szukaj

45-letnia Heidi Klum jest W CIĄŻY!? Nabrała wody w usta, ale wygadał się jej kolega

Heidi Klum jest w ciąży?

Heidi Klum jest w ciąży? Gwiazda od kilku lat umawia się z Tomem Kaulitzem z Tokio Hotel – para ma spodziewać się właśnie swojego pierwszego dziecka. Nie pojawił się oficjalny komentarz w sprawie, ale przyjaciel gwiazdy przypadkiem się wygadał. Czy rzeczywiście zostanie mamą w wieku 45 lat?

Związek Heidi KlumToma Kaulitza był sporym zaskoczeniem dla wszystkich. Kontrowersyjnego wokalistę Tokio Hotel długo podejrzewano o bycie gejem, sam zresztą nie robił nic, by zatrzymać te plotki – wręcz przeciwnie. Z kolei Heidi jest od niego o 16 lat starsza, odniosła niesamowity sukces na arenie międzynarodowej i relacja z kimś tak młodym, w dodatku wciąż goniącym za sławą, wydawał się być jedynie przejściowym “etapem”. Złośliwości o “etapie” skończyły się jednak, gdy gwiazda ogłosiła, że przyjęła zaręczyny swojego młodego partnera. W Boże Narodzenie pochwaliła się szczęśliwą nowiną, ale ślub prawdopodobnie nie będzie jedynym wielkim wydarzeniem w ich życiu.

Jak donoszą niemieckie tabloidy, Heidi jest w ciąży. Gwiazda ma już cztery pociechy, dla Toma byłoby to pierwsze dziecko. Przysłowiową “parę z gęby” puścił jej kolega z niemieckiej wersji Top ModelWolfgang Joop:

Czy Heidi spodziewa się dziecka? Tak sądzę! – powiedział, nim pomyślał

Tom zapytany o to samo nie chciał udzielić komentarza, nie powiedział jednak, że to nieprawda. Powiedział dziennikarzowi: “nic ci na ten temat nie powiem”.

Czyżby gratulacje były na miejscu? 😉

Gwiazdy już świętują Grammy 2019: Rita Ora, Heidi Klum, Bebe Rexha, Nicole Scherzinger, Lil Pump

Plejada gwiazd na gali fundacji amfAR 2018: Orlando Bloom, Katy Perry, Heidi Klum, Jeremy Scott, Sarah Hyland

Królowa Halloween jest tylko jedna! Heidi Klum znowu zmiażdżyła konkurencję swoją charakteryzacją! To trzeba zobaczyć!


Czy duża różnica wieku w miłości ma znaczenie?

×