Sylwester: Michał Wiśniewski i jego wszystkie wcielenia. Rok temu wystąpił z Mandaryną! Działo się!

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski wraz z zespołem Ich Troje na przestrzeni lat występował na wielu koncertach sylwestrowych. Sprawdziliśmy, w jakich kreacjach występował w tym czasie lider grupy. Trzeba przyznać, że kocha ekstrawagancję.

Ich Troje jest zespołem pop-rockowym, który został założony 3 listopada 1995 roku w Łodzi przez Michała Wiśniewskiego Jacka Łągwę. W tym czasie na scenie towarzyszyło im kilka wokalistek, które co jakiś czas się zmieniają. Jako pierwsza pojawiła się z nimi Magda Femme, która została wyłoniona podczas przesłuchań w klubie karaoke, będącym własnością liderów grupy. Rok później została żoną Michała.

Na początku XXI wieku takie przeboje jak PowiedzZawsze z Tobą chciałbym być czy Babski świat nuciła niemal cała Polska, a niemal wszystkie utwory z miejsca uznawane były za ponadczasowe hity. Mimo upływu lat organizatorzy największych Sylwestrowych wydarzeń nadal zapraszają Michała na scenę. Sprawdziliśmy, jak jego ubiór zmieniał się na przełomie lat.

Michał Wiśniewski – Sylwester 2020

Marta Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Anna Świątczak - Sylwestrowa Moc Przebojow Polsat, 31.12.2020

Marta Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Anna Świątczak – Sylwestrowa Moc Przebojow Polsat, 31.12.2020

Michał Wiśniewski w Polsacie podczas sylwestra 2020 pojawił się z byłymi żonami – Anią Świątczak, która jest nową wokalistką Ich Troje, oraz z Mandaryną. Gwiazdor wybrał szaloną stylizację – spodnie we wzory, cekinową kurtkę i kozaki z metalicznymi elementami.

Michał Wiśniewski – Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 rok

Michał Wiśniewski - Sylwester 2019

Michał Wiśniewski – Sylwester 2019

Michał Wiśniewski rok temu wystąpił podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Na scenie pojawił się w białym komplecie składającym się ze spodni z wąskimi nogawkami oraz marynarki. Stylizacja z daleka przyciągała uwagę, ponieważ cała była pokryta licznymi ćwiekami o różnym kształcie i kolorze. Dłonie wokalisty bogato zdobiły pokaźne sygnety, a na szyi, jak co roku, pojawił się ciężki medalion z wizerunkiem Wiedźmina.

Michał Wiśniewski podczas Sylwestra z Polsatem – 2017 rok

Michał Wiśniewski - Sylwester 2017

Michał Wiśniewski – Sylwester 2017

Od kilku lat wokalista Ich troje regularnie grywa podczas Sylwestrowych koncertów emitowanych przez Polsat. W 2017 roku postawił na ekstrawagancką, czarno-białą stylizację, która jak na tamte czasy była nieco futurystyczna. Komplet składał się z szerokich spodni oraz krótkiej kurtki z ocieplanym kołnierzem. Ubiór zdobiły liczne otwory oraz łańcuchy. Całości dopełniała koszulka z wizerunkiem kobiety oraz ciężkie buty wzmocnione metalowymi podkuciami.

Na scenie z Jackiem Łągwą zaprezentował się w bardziej eleganckim wydaniu. Czarną marynarkę zestawił z białymi spodniami i wygodnymi trampkami.

Michał Wiśniewski – Sylwester Marzeń 2016

Michał Wiśniewski - Sylwester 2016

Michał Wiśniewski – Sylwester 2016

Michał Wiśniewski jest amatorem ciężkich, wysokich butów. Niemal na każdym koncercie pojawia się w nietypowym obuwiu. Nie każdy zdecydowałby się na ich założenie, jednak o dziwo do wizerunku czerwonowłosego piosenkarza pasują niemal idealnie.

W 2016 roku artysta wystąpił w niczym nie wyróżniającej się stylizacji. Niebieską bomberkę z ciepłym kołnierzem połączył z prostym T-shirtem oraz ciemnymi jeansami. Na jego szyi ponownie pojawił się medalion z symbolem zmutowanego łowcy potworów.

Michał Wiśniewski – Sylwestrowa Moc Przebojów 2015

Michał Wiśniewski - Sylwester 2015

Michał Wiśniewski – Sylwester 2015

Rok 2016 tłumy ludzi witały pod katowickim Spodkiem. Obok takich sław jak Bajm Enej wystąpił Michał Wiśniewski. Podczas koncertu wykonał kilka ponadczasowych hitów. Na scenie pojawił się w dość krótkich, jak na niego, czerwonych włosach oraz czarno-białym komplecie. Piosenkarz ubrał skórzaną kurtką pod którą miał koszulkę z wizerunkiem archanioła. Całość zestawił z czarnymi rybaczkami, na których znalazła się kontynuacja wzoru. Całość dopełniły ciężkie buty do połowy łydki z metalowymi wstawkami.

Czy Michał Wiśniewski wystąpi podczas Sylwestra 2021?

W tym roku Wiśniewski pojawi się podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2021. Wydarzenie rozpocznie się o 19:55 i będzie emitowane na antenie Polsatu.


Michał Wiśniewski - Sylwester 2019

Michał Wiśniewski - Sylwester 2019

Michał Wiśniewski - Sylwester 2017

Michał Wiśniewski - Sylwester 2017

Michał Wiśniewski - Sylwester 2017

Michał Wiśniewski - Sylwester 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×