Chociaż małżeństwo Wiśniewskich nie przetrwało próby czasu, Michała i Martę łączą przyjacielskie relacje, co podkreślali przy okazji różnych wywiadów.
Michał Wiśniewski i Mandaryna spędzili ze sobą sylwestra 2019
Okazuje się, że ich relacje są na tyle poprawne, że postanowili spotkać się w sylwestra, czym charyzmatyczny lider Ich Troje pochwalił się w sieci. Na swoim Instagramie opublikował krótki filmik, nagrany wprost z Zakopanego. Michał i Marta wygłupiali się przed kamerą i robili śmieszne miny, udowadniając, że czują się bardzo swobodnie w swoim towarzystwie.
Czy dawnych małżonków łączy coś więcej niż tylko przyjaźń? Nie w tym przypadku. Każdy z nich jest obecnie w szczęśliwym związku i raczej nie zanosi się, by sytuacja uległa zmianie. Pewne jest jednak, że nagranie poruszyło fanów gwiazd. To oni w komentarzach pisali, że miło ich zobaczyć razem:
- Ależ to się zmieniła przez te lata, normalnie wypiękniała.
- Pięknie razem wyglądacie.
- Jak fajnie Was widzieć razem.
- Wróćcie do siebie! Tak do siebie pasujecie!