Barbara Kurdej-Szatan w trzech stylizacjach na imprezie. Jedna nie wszystkim przypadła do gustu

Basia Kurdej-Szatan w 3 stylizacjach

Basia Kurdej-Szatan w 3 stylizacjach

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na pokazie charytatywnym Gwiazdy Dzieciom. Pokazała się w 3 stylizacjach, niestety jedna nie wszystkim przypadła do gustu.

Basia Kurdej-Szatan jest jedną z ulubionych polskich aktorek. Jej niesamowita kariera zaczęła się od reklamy. Widzowie pokochali jej bezpretensjonalność i szeroki uśmiech.

Ostatnio jej kariera nieco zachwiała się w posadach, wszystko przez jedną niefortunną wypowiedź. Na szczęście po chwili oddechu od mediów Basia wróciła z pełną energią. Realizuje nowe projekty, nie rozpamiętując przeszłości. Po zakończeniu Projektu Cupid mówiła naszej reporterce:

Jestem w próbach do dwóch spektakli teatralnych. Pod koniec roku do trzeciego, który będę robiła razem z moją siostrą. To będzie projekt całkowicie stworzony przez nas. Tekst, scenariusz. Mamy dwie fantastyczne dziewczyny, scenarzystkę, reżyserkę. To jest nasz pomysł. Myślę, że będziemy bardzo szczęśliwe i spełnione artystycznie. Najpierw dwie premiery – jedna premiera, to taki spektakl, który przygotowujemy – produkcji Ani Muchy. Będziemy z tym jeździć po Polsce. A drugi spektakl to spektakl o miłości – trochę smutny, trochę śmieszny. Ale bardzo ciekawy tekst. Będzie to spektakl muzyczny. Premiera będzie w teatrze Variete w Krakowie.

Basia znana jest też z tego, że idealnie dobiera stylizacje do okazji. Tym razem jednak coś poszło nie tak.

Modowa wpadka Barbary Kurdej-Szatan

Pokaz charytatywny Gwiazdy Dzieciom to cykliczne wydarzenie, w którym biorą udział zarówno znane osoby, jak i najmłodsi. Pokaz jest organizowany zimą i latem. W tym roku letnia edycja odbyła się 12 czerwca. Z tej okazji plejada gwiazd pojawiła się na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim. Wśród nich była i Basia Kurdej- Szatan.

Zaprezentowała się w kilku stylizacjach, w których wyglądała pięknie, niestety jedna z nich okazała się wyjątkowo nietrafiona. Garnitur z szortami i obszerną marynarką nie wyglądał dobrze. Długość spodenek i ich rozmiar były fatalnie dobrane i negatywnie wpływała na proporcje sylwetki aktorki, która przecież jest bardzo zgrabną kobietą. Modele oversize są trendy, ale trzeba bardzo uważać, żeby odpowiednio je stylizować.

Na szczęście całość uratowała nowa, krótsza fryzura gwiazdy i makijaż, który idealnie podkreślał delikatne rysy Basi.

Oceńcie sami, zaglądając do naszej galerii.


Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdy Dzieciom

Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdy Dzieciom

Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdy Dzieciom

Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdy Dzieciom

Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdy Dzieciom

Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdy Dzieciom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×