Szukaj

Meghan Markle wróciła do Londynu i pokazuje Kate, kto tu rządzi. Na nowych zdjęciach wygląda zjawiskowo

Meghan Markle w teatrze

Meghan Markle w teatrze

Meghan Markle pojawiła się na Wyspach Brytyjskich pierwszy raz od oficjalnego oświadczenia, że razem z Harrym odchodzą z rodziny królewskiej. Przybyła i zachwyciła. Zobaczcie jej stylizacje w Teatrze Narodowym.

Meghan Markle i Harry pojawili się razem w Wielkiej Brytanii pierwszy raz od momentu, kiedy zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Pozostało im kilka zobowiązań. Wczoraj księżna zachwyciła podczas Endeavour Fun Awards w Mansion House w Londynie. Zaraz potem błyszczała w kolejnej stylizacji.

Meghan Markle w National Theatre. Jak wyglądała?

Wczoraj Meghan odbyła sekretną wizytę w jednym ze swoich mecenatów, w Teatrze Narodowym, aby zobaczyć Immersive Storytelling Studio.

Jest to miejsce, w którym Teatr Narodowy współpracuje z artystami i nowymi technologiami, aby opracować innowacyjne rozwiązania w sztuce dramatycznej.

Meghan przyjrzała się powstającej technologii, takiej jak rzeczywistość wirtualna, i jej wykorzystanie do opracowywania nowych form dramatycznego i opowiadania historii. Zrobiła nawet szybkie zdjęcie z Nubiją Brandon i jej hologramem, które są prezentowane na wystawie All Kinds of Limbo w National Theatre, obecnie prezentowanej w Tate Modern w Londynie.

Na okazję wizyty wybrała biały komplet – bluzkę z bufiastymi, przezroczystymi rękawami i ołówkową spódnicę. Mistrzowsko zestawiła delikatną tkaninę góry z mięsistym wzorem materiały dołu. To, że niezwykle do twarzy jest jej w bieli, wiadomo, więc złamany jej odcień, który ubrała, pięknie komponował się z jej karnacją i kolorem włosów. Meghan uzupełniła stylizację małą torebeczką, złotym wisiorkiem i delikatnym makijażem. Wygląda na to, że Meghan również zaczęła korzystać z asortymentu sieciówek. Bluzkę, która nosiła, można zakupić w Topshopie za 29 funtów, czyli nieco ponad 140 złotych.

Wyglądała zjawiskowo. Tego samego zdania są internauci, którzy komplementują księżną na Instagramie.


Meghan Markle w teatrze

Meghan Markle w teatrze

Meghan Markle w teatrze

Meghan Markle w teatrze

Meghan Markle w teatrze

Meghan Markle w teatrze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×