Ukryte znaczenie stroju Meghan Markle. Chce przekazać wiadomość księżnej Kate?

Ukryte znaczenie stroju Meghan Markle. Chce przekazać wiadomość księżnej Kate?

Meghan Markle wychodzi z ukrytym przekazem do księżnej Kate?
Meghan Markle wychodzi z ukrytym przekazem do księżnej Kate?
Źródło zdjęć: © ONS
22.04.2024 11:01, aktualizacja: 22.04.2024 11:24

Meghan Markle zdecydowała się ruszyć z własną marką American Riviera Orchard. Dzięki niej księżna Sussex "kwitnie", co potwierdza swoimi codziennymi stylizacjami. A te według ekspertów od rodziny królewskiej te oznaki są jasnym sygnałem w kierunku księżnej Kate.

Po wyjściu z rodziny królewskiej przez Harry'ego i Meghan ich relacje z royalsami są bardzo oziębłe. Wszystko za sprawą późniejszych wypowiedzi młodszego z synów króla Karola III, ale też jego książki i tego, co w niej napisał na temat Williama i Kate. Nic dziwnego, że nie utrzymują oni kontaktu i nawet w obliczu problemów zdrowotnych monarchy i księżnej Walii relacje nie uległy zmianie. Teraz Meghan rozpoczęła swój nowy projekt, dzięki któremu wydaje się być niezwykle szczęśliwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przyszłość Meghan i Harry'ego znana? Według ekspertów nazwa nowej firmy mówi wszystko

Nowa marka Meghan Markle, która skupia się wokół treści związanych z domem, ogrodem, kulinariami czy ogólnym stylem życia nosi nazwę American Riviera Orchard. Eksperci ds. rodziny królewskiej nie mają wątpliwości, że już to określa podejście pary i plany na przyszłość, które wiążą jedynie ze Stanami Zjednoczonymi. Nie powinno to jednak dziwić, bowiem za oceanem Harry i Meghan mają większy spokój, mieszkając w swojej bajkowej willi w Montecito, niż gdyby mieli wrócić do ojczyzny księcia.

Meghan Markle wysyła sygnały w stronę księżnej Kate? "Jej stylizacje mają głębsze znaczenie"

Od kiedy Harry i Meghan zamieszkali w USA nie muszą już przestrzegać królewskiej etykiety, która bardzo często ograniczała księżną Sussex pod względem stylizacji. Teraz może ona być sobą, co często podkreśla w wywiadach czy na social mediach. Według redaktorki mody Amber Graafland ostatnie stroje Meghan mogą mieć ukryte znaczenie, które kieruje w stronę rodziny królewskiej i Kate. W lutym, kiedy przyszłość zawodowa żony Harry'ego zaczęła się klarować, pojawiła się w Kanadzie cała na biało, dodając śniegowce i kaszmirowy beret. Według Graafland symbolizowało to czystość, niewinność i neutralność.

Oznacza także nowe początki, co może wskazywać na gotowość pozostawienia kontrowersji z ostatnich dni za sobą i kontynuowanie swojej nowo zdefiniowanej roli - dodała.

To jednak nie jedyna stylizacja na którą redaktorka modowa zwróciła uwagę. Ukryty przekaz Meghan miała wysłać również w kwietniu, kiedy ubrała się w kwiecistą sukienkę koszulową, rozpuszczając przy tym włosy.

Wydaje się, że księżna wchodzi w ekscytujący, nowy rozdział w swoim życiu. Jest skłonna zostawić przeszłe wydarzenia za sobą i pisać nowy, świeży scenariusz. Kwiaty reprezentują rozkwit i spełnienie - kończy Graafland w rozmowie z "Faboulous".

Natomiast moment ogłoszenia firmy Meghan miał zbiec się w czasie z powrotem księcia Williama do pełnienia funkcji publicznych - to oczywiście nie było przypadkowe, bo Sussex zdaniem ekspertów chciała pojawić się w mediach tuż obok swojego popularnego szwagra. Jak powiedział Richard Fitzwilliams w rozmowie z The Sun:

W ich przypadku nic nie jest przypadkowe. Oni to robią po to, by wywierać presję na mediach.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także