Szukaj

Marcelina Zawadzka w stroju kurczaczka zaprezentowała swojego przystojnego partnera! Na ramówce TVP nie mieli sobie równych!

Marcelina Zawadzka ramówka TVP

Marcelina Zawadzka ramówka TVP

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak na ramówce TVP

Marcelina Zawadzka podczas ramówki TVP swoją wielkanocną stylizacją przebiła wszystkie obecne na imprezie gwiazdy. Prezenterce towarzyszył przyszły tata – przystojny Rafał Maślak. Co ich łączy?

TVP w walentynki zaprezentowała swoje nowe formaty. Jednym z nich jest taneczne show Dance Dance Dance. Podczas konferencji oficjalnie zaprezentowano  wszystkich uczestników programu. Wśród nich znalazła się zmysłowa prezenterka telewizji śniadaniowej –  Marcelina Zawadzka, która zaprezentuje swoje umiejętności na parkiecie w parze z Misterem Polski 2014, Rafałem Maślakiem.

Ten brawurowy taneczny duet po raz pierwszy oficjalnie zaprezentował się podczas dzisiejszej ramówki. Ich obecność wzbudziła największe zainteresowanie fotoreporterów. Wszystko za sprawą zaskakującej stylizacji Marceliny. Gwiazda TVP najwyraźniej już poczuła w swoim sercu wiosnę, bowiem na dzisiejszy wieczór przebrała się za wielkanocnego kurczaczka.

Marcelina miała na sobie kanarkowy wiosenny kombinezon zapinany na zamek, z widowiskowo roznegliżowaną górą. Prezenterka sprytnie pokazała swój dekolt oraz zmysłowe ramiona. Na gołych nogach zmysłowej modelki pojawiły się letnie żółte sandałki. Jednak największą atrakcją wiosennego looku Marceliny była puszkowa żółta etola. Marcelina zabawiała się tym elementem garderoby w sposób szczególny. Zakrywając swoje wdzięki żółtym puszkiem seksbomba TVP wyglądała jak piękny wielki ptak z ulicy Woronicza.

Rafał Maślak, jak na przyszłego tatę przystało, wyglądał na bardzo szczęśliwego. Oprócz towarzyszącej mu Marceliny dodatkowego uroku dodała jego ciekawa marynarka w kwiaty.

Para prezentowała się bardzo wiosennie.

Marcelina Zawadzka dostała nowy program! Ma szansę przebić popularnością „Taniec z Gwiazdami”

Cleo zawojowała czerwony dywan na wiosennej ramówce TVP! Jej lateksowa stylizacja to istny hit wieczoru!

Wiosenna ramówka TVP pod znakiem stylowych gwiazd: Paulina Krupińska, Ola Szwed, Anna Karczmarczyk [DUŻO ZDJĘĆ]


Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak parą w Dance Dance Dance

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak parą w Dance Dance Dance

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak na ramówce TVP

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak na ramówce TVP

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak – TVP ramówka wiosna 2019

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak – TVP ramówka wiosna 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×