Lady Gaga jak dama w czerwieni. Kusi nogą niczym Angelina Jolie

at the

at the "American Horror Story" (fot. ONS)

Lady (in red) Gaga zachwyciła staranną stylizacją

Wielkimi krokami zbliża się premiera 5. sezonu „American Horror Story”. Bijący rekordy popularności nie tylko za Oceanem serial to gratka dla fanów paranormalnych klimatów. Niewątpliwą zachętą, by obejrzeć najnowszą edycję superprodukcji, „American Horror Story: Hotel”, jest fakt, że na ekranie pojawi się sama Lady Gaga. Piosenkarka wcieli się w jedną z głównych ról, Hrabinę, właścicielkę tytułowego hotelu.

Telewizyjna premiera „American Horror Story: Hotel” już 7 października w jednej z amerykańskich stacji. Tymczasem w weekend w Los Angeles odbyło się oficjalne spotkanie promujące serial. Nie mogło na nim zabraknąć aktorów z Lady Gagą na czele.

Gwiazda 5. sezonu „American Horror Story”, która na czerwonym dywanie pojawiła się u boku narzeczonego Taylora Kinneya, miała na sobie czerwoną asymetryczną suknię autorstwa stylisty Brandona Maxwella. Pozując fotografom Gaga chętnie prezentowała – niczym niegdyś na rozdaniu Oscarów Angelina Jolie – zgrabną nogę. Dopełnieniem kreacji wokalistki był staranny makijaż i blond fryzura w stylu gwiazd kina złotej ery Hollywood.

Zobacz także: Lady Gaga kusi ciałem w reklamie ubrań Toma Forda

Zobacz zwiastun 5. sezonu serialu „American Horror Story”:


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×