Szukaj

Księżna Kate zaprojektowała sukienkę, a teraz śmieje się z niej pół internetu! Nie przemyślała jednego

Księżna Kate ułożenie sukienki

Księżna Kate w zielonej sukience

Księżna Kate we wtorek uczestniczyła w oficjalnym spotkaniu. Tym razem udała się do jednej z brytyjskich szkół. Kreacja, którą stworzono na jej specjalne zamówienie, została skrytykowana przez część internautów. Dlaczego? 

Księżna Kate we wtorek spotkała się z uczniami jednej ze szkół podstawowych w Londynie. Na tę okazję włożyła sukienkę, której wartość sięga ponad 10 tysięcy złotych. Nie wszystkim modowy wybór żony Williama przypadł do gustu. Internauci i brytyjska prasa dopatrzyli się zabawnej wpadki księżnej.

Kate z okazji oficjalnego wyjścia ubrała się w zieloną sukienkę marki Eponine, która powstała na jej specjalne zamówienie. Do drogiej kreacji dobrała niemniej luksusowe dodatki, w tym m.in. buty Bennetta. Swoją stylizację wykończyła delikatną biżuterią i czarną kopertówką.

Kiedy część stylistów przyznaje, że to zdecydowanie trafiona stylizacja, inni uważają, że jest wręcz przeciwnie. Na Twitterze fani księżnej wyrażają swoje zdanie. Kilku z nich wypowiedziało się w takim tonie:

“Najgroźniejsza” sukienka świata. Spójrzcie na tę minę, samo zło! – napisała jedna z fanek.

Wszystko przez kieszenie w kreacji ozdobione guzikiem na samym środku. Spowodowało to, że sukienka z daleka przypominała twarz czarnego bohatera z bajki Supertato, co można zauważyć na zestawieniach zdjęć, które błyskawicznie obiegły media.

Kolejny obserwator poszedł o krok dalej. Porównał sukienkę do bohatera Muppetów – żaby Kermita. Tym razem winny był zbyt wyrazisty kolor.

Wiem, że to brzmi jak obraza, ale tak to wygląda. Kate nie popisałaś się tym razem – napisał jeden z Brytyjczyków.

Księżna odwiedziła szkołę w północnym Londynie na zaproszenie Place2Be, wiodącej brytyjskiej organizacji charytatywnej zdrowia psychicznego dzieci, która zapewnia wsparcie w szkole i szkolenia ekspertów w celu poprawy samopoczucia emocjonalnego uczniów, rodzin, nauczycieli i pracowników szkoły.

Księżna Kate w skromnej sukience i wystrzałowych botkach odwiedza dzieci w szkole podstawowej. A płaszcz gdzie?!

Mega sekret księcia Karola i Camilli Parker-Bowles ujawniony! Para przez lata ukrywała swoje jedyne wspólne dziecko!

Dla księżnej Diany ważniejszy od księcia Karola był inny przystojniak. Upokorzyła go na oczach całego Białego Domu!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×