Szukaj

Kinga Rusin wróciła z Indonezji i powaliła swoim wyglądem! Opalona i wypoczęta wyglądała jak nastolatka!

Kinga Rusin, Dzień Dobry TVN jesień 2018

Opalona Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Jeszcze nie tak dawno Kinga Rusin wypoczywała w słonecznej Indonezji, gdzie dokumentowała otaczającą ją rzeczywistość i dzięki temu swoich fanów zaprosiła na niezwykłą podróż. Teraz dziennikarka na dobre powróciła do Warszawy i swoich codziennych obowiązków.

A do nich z pewnością należy praca w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie w nadchodzącym sezonie na prezenterkę i jej telewizyjnego partnera Piotra Kraśko czeka masa ciekawych tematów do rozmowy i jeszcze więcej interesujących gości.

Zatrzęsienie gwiazd w „Dzień Dobry TVN”! Kogo tam nie było! Rusin, Mołek, Kalczyńska, Sarsa [DUŻO ZDJĘĆ]

Nie da się ukryć, że Kinga jest jedną z bardziej lubianych dziennikarek TVN-u. Jej urok osobisty sprawia, że codzienne życie Rusin śledzą tysiące osób. Obserwują ją nie tylko na portalach społecznościowych, ale także na ekranach telewizorów. Nic więc dziwnego, że dziennikarka na pierwsze powakacyjne wyjście wybrała stylizację, która z daleka przyciągała uwagę.

Rusin ubrała błękitny kombinezon, przewiązany w tali. Strój ten zawierał motywy kwiatów, przez co wydawał się nieco orientalny. Dziennikarka połączyła go z bordowymi butami na obcasie. Jako dodatek postawiła na drewniane kolczyki ozdobione piórkami w bordowym odcieniu.

Dzennikarka tym razem postawiła na dzienny makijaż z delikatnie zarysowanym okiem i lekko muśniętymi ustami. Niewątpliwie uroku dodawała także opalenizna, która rzucała się w oczy.

A Wam jak się podoba w takiej odsłonie?

47-letnia Kinga Rusin z wielką pompą zakończyła indonezyjskie wakacje! Gwiazda pokazała swoje śliczne nagie pośladki!

47-letnia rozmarzona Kinga Rusin pod osłoną nocy popija winko w bajkowej Indonezji! Jest bez makijażu i w skromnym uczesaniu!

Zmysłowa Kinga Rusin w szałowym bikini bez makijażu i fryzjera czaruje swojego ukochanego w Indonezji!! Wygląda jak siostra swojej córki Igi!


Czy Kinga Rusin dobrze się ubiera?

×