Szukaj

Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego w sukience z przeceny. Wiemy, gdzie i za ile ją kupisz

Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego

Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego

Edyta Górniak gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Z tej okazji zdecydowała się na ciekawą stylizację, w której główną rolę odgrywała różowa sukienka. Ostatnio jej cena została obniżona. Gdzie i za ile można ją kupić?

Edyta Górniak, po dziewięciu latach pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. W czasie jej wizyty w studiu działo się naprawdę sporo. Nie tylko Król TVN-u oficjalnie przeprosił gwiazdę, wręczając jej bukiet białych róż, ale także  na jaw wyszło kilka sekretów – w tym ten, że diwa z kimś się spotyka.

Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego w sukience z przeceny. Gdzie można ją kupić?

Chociaż gwiazda nie chciała wyjawić tożsamości tajemniczego mężczyzny, pewne jest, że jej wizyta u Kuby nie przejdzie bez echa. Wpływ na to ma nie tylko rozmowa, ale także stylizacja, którą wybrała artystka.

Piosenkarka pojawiła się w plisowanej, różowej sukience, która była ozdobiona czarnym nadrukiem. Miała dekolt zapinany na guziki, a w tali wszytą gumę, dzięki czemu idealnie podkreślała sylwetkę. Dodatkowo jej długie rękawy, zakończone makietami, były zapinane na guziki.

Gwiazda połączyła ją z długimi, czarnymi kozakami na obcasie. Zdecydowała się na upięte w kucyk włosy i naturalny makijaż, w którym uwagę przyciągały podkreślone oczy.

Edyta Górniak w programie Kuby Wojewódzkiego

Edyta Górniak w programie Kuby Wojewódzkiego. Pojawiła się w różowej sukience. Skąd ją kupić?

Gdzie można kupić sukienkę, w której Górniak gościła w programie Wojewódzkiego? Okazuje się, że została stworzona przez markę Balenciaga i obecnie jest na promocji. Jej cenę obniżono z ponad 10 tysięcy, na nieco ponad 6 tysięcy. 

Edyta Górniak w sukience z przeceny. Ile kosztuje?

Edyta Górniak w sukience z przeceny. Ile kosztuje?

Trzeba przyznać, że Górniak w różowej sukience wyglądała świetnie.

Zobacz: Tak Górniak świętowała swoje 47 urodziny! Znajomi zadbali o każdy detal na imprezie. Najlepszy był prezent! Foto

 


Sukienka Edyty Górniak z programu Kuby Wojewódzkiego

Sukienka Edyty Górniak z programu Kuby Wojewódzkiego

Górniak

Edyta Górniak w sukience z przeceny. Ile kosztuje?

Michał Figurski u Kuby Wojewódzkiego

Michał Figurski u Kuby Wojewódzkiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×