Szukaj

Kuba Wojewódzki na kolanach przeprosił Edytę Górniak! Były róże i intymne zwierzenia. Już wiemy, kiedy płyta

Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego (fot. TVN)

Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego (fot. TVN)

Edyta Górniak w programie Kuby Wojewódzkiego. Podczas rozmowy showman przeprosił gwiazdę, wręczając jej pęk białych róż. W wywiadzie Edyta zdradziła, kiedy ukaże się jej nowa płyta. Jej fani będą zachwyceni tą wiadomością.

Finałowy odcinek show Kuby Wojewódzkiego obfitował w emocje, jakich nie było przez cały sezon. W programie pojawiła się Edyta Górniak, która dopiero po dziewięciu latach przyjęła zaproszenie do wspólnej rozmowy. Gwiazda nie ukrywała, że jej udział w spotkaniu jest częścią promocji jej reality-show My Way, które można oglądać w każdą środę na antenie TVN-u.

Kuba Wojewódzki przeprosił Edytę Górniak na kolanach

Rozmowa gwiazd zaczęła się od przeprosin. Kuba Wojewódzki uklęknął przed Edytą Górniak, a następnie wręczył jej białe róże. Teatralnie, na oczach całej Polski, prosił ją o wybaczenie wszystkich niesnasek, jakie pojawiły się między nimi na przestrzeni ostatniej dekady. Z pewnością jedną z nich była prześmiewcza recenzja ostatniej płyty diwy My, w której napisał, że „każdy kawałek jest coraz krótszy i coraz gorszy”.

Kuba: Gdyby naprawdę narysować sinusoidę naszej znajomości, to taką sinusoidę podejrzewam, że miał Michał Figurski po wylewie.

Edyta: Nie mam jakichś bardzo skrajnych wspomnień. Kiedyś mnie rozczarowałeś i to była jedyna sinusoida. I tyle.

Kuba: To załatwmy sprawę i będzie spokój.

Edyta: A gdzie masz kwiaty?

Kuba: Kurna dziewczyno, a ty myślisz, że ja jestem „wieśniurem”?

Edyta: Bardzo mi miło, ja bardzo lubię kwiaty, zwłaszcza białe. Bardzo mi miło, dziękuję.

Kuba Wojewódzki przeprosił Edytę Górniak

Kuba Wojewódzki przeprosił Edytę Górniak

Kiedy nowa płyta Edyta Górniak?

Kuba Wojewódzki aż dwukrotnie próbował dowiedzieć się, czy Edyta Górniak ma w planach wydanie kolejnego albumu. A jeśli tak, to kiedy.

Jesteś osobą, którą ja podziwiam, a czasami mam do ciebie dużo złości, bo masz gigantyczny kapitał w postaci talentu i przyciągania uwagi ludzi. Ile już minęło lat od wydania ostatniej płyty? Jeżeli ja cię zawiodłem, to mogłem cię zawieść jako rozżalony fan, że co ta kobieta robi ze swoim potencjałem. Czy to jest materiał na wroga? Nie, to jest materiał na sensownego, dużo starszego suflera. (…) Ja czekam na twoją płytę. Ile lat minęło od ostatniej? Siedem, osiem?

Dopiero pod koniec wywiadu gwiazda zdecydowała się odpowiedzieć na to pytanie. Z pewnością wielu fanów będzie zachwyconych wiadomością, jaką przekazała:

Minęło trochę, ale nie możesz mi zarzucić, że nie oddawałam ludziom muzyki, bo oddawałam, ale nie w formie albumu. (…) Jedno co mogę powiedzieć to to, że w przyszłym roku mija 30 lat od mojego debiutu przed kamerą, więc to jest już taki jubileusz, który zobowiązuje do tego, żeby zrobić coś naprawdę dobrego, wyrazistego.

Edyta Górniak w programie Kuby Wojewódzkiego

Edyta Górniak w programie Kuby Wojewódzkiego

Z kim spotyka się Edyta Górniak?

Nie zabrakło także wątków prywatnych. Kuba Wojewódzki zdradził, że jest singlem (czyli rozstał się z młodą studentką), za to Edyta wyznała, że obecnie z kimś się spotyka. Nie zgodziła się jednak na dalszą rozmowę w tym temacie.

Edyta: Ale to jest osobiste pytanie?

Kuba: Ale to trwa już długo? Tak?

Edyta: To już trochę trwa, ale nie baw się w detektywa. Nic nie powiem.

Czekacie na nową płytę Edyty? Przypominamy jedną z naszych ulubionych piosenek z ostatniej.


Kuba Wojewódzki przeprosił Edytę Górniak

Kuba Wojewódzki przeprosił Edytę Górniak

Kuba Wojewódzki przeprosił Edytę Górniak

Kuba Wojewódzki przeprosił Edytę Górniak

Kuba Wojewódzki przeprosił Edytę Górniak

Kuba Wojewódzki przeprosił Edytę Górniak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×