Edyta Górniak odwiedziła Kubę Wojewódzkiego! Będzie gorąco jak ostatnio! Pamiętacie, co mówiła 9 lat temu?

Edyta Górniak ponownie u Kuby Wojewódzkiego

Edyta Górniak ponownie u Kuby Wojewódzkiego

Edyta Górniak po raz kolejny, po 9 latach pojawi się w najsłynniejszym polski talk show u Kuby Wojewódzkiego. Do obejrzenia programu zachęca na swoim Instagramie. Zobaczcie.

Edyta Górniak jest obecnie gwiazdą My Way, programu, w czasie którego nie tylko zdobywa umiejętności potrzebne do zdania egzaminu na prawo jazdy, ale także zdobywa się na osobiste wyznania. Jako, że jest obecnie na fali, na ponowne zaproszenie jej do swojego show, zdecydował się Kuba Wojewódzki. Diwa je przyjęła, i w najbliższy wtorek, na TVN-nie, szykuje się gorące spotkanie po 9 latach.

Zobacz: Za bajkowym ślubem Edyty Górniak rozgrywał się dramat. Gwiazda po latach podzieliła się przykrą historią

Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego po 9 latach

Edyta Górniak, w pięknej różowej stylizacji, zapowiedziała na swoim Instagramie, że po 9 latach, znowu będzie gościem naczelnego showmana TVN-u, Kuby Wojewódzkiego. Zachęca wszystkich do obejrzenia programu.

Post opisała w następujący sposób:

Ciekawe spotkanie po latach… @kuba_wojewodzki_official #lecimy #edytagorniak #piękny & #bestia.

Na reakcje fanów długo nie musiała czekać. Okazało się, że są bardzo zainteresowani jej występem w show. Nie omieszkali skomplementować tez wyglądu diwy.

  • Przepięknie wyglądasz, wow.
  • Już się nie mogę doczekać.
  • Super Edytko będę oglądała. Pozdrawiam z Londynu – piszą zachwyceni fani.

Zobacz: Maja Sablewska zaskakująco komentuje karierę Edyty Górniak i Mariny. Jest na bieżąco z ich nowymi projektami? [WIDEO]

Edyta Górniak – pierwsza wizyta u Kuby Wojewódzkiego

Kiedy Edyta Górniak pierwszy raz odwiedziła show Wojewódzkiego, naczelnym tematem ich rozmowy, był komentarz, na temat jej słynnego wykonania hymnu narodowego podczas Mundialu w Korei Południowej w 2002 roku. Artystka wyjaśniła dlaczego tak, a nie inaczej zinterpretowała pieśń.

Skomentowała też swój ówczesny związek oraz opowiedziała o kontaktach z ówczesną polska para prezydencką, Aleksandrem i Jolantą Kwaśniewskimi.

Rozmowa była bardzo miła, oboje dowcipkowali doprowadzali widownię do śmiechu. W pewnym momencie nawet doszło do tego, że gwiazdy pokazały sobie nawzajem bieliznę, którą aktualnie miały na sobie.

Wtedy też fani mocno komplementowali jej wygląd. Komentarze pojawiają się do dzisiaj i skupione są na niezwykłej urodzie gwiazdy.

Poniżej wideo, z jej pierwszego występu w talk show TVN-u. Zobaczcie.

Edyta Górniak – kolejna wizyta u Kuby Wojewódzkiego

Podczas następnej wizyty w programie showmana, Edyta Górniak została wywołana do tablicy, i już musiała, oczywiście sprowokowana przez Kubę Wojewódzkiego, udowodnić, że potrafi zaśpiewać hymn polski. Nie wahając się ani chwili, pięknie, acapella, odśpiewała pieśń.

Kolejno wystąpiła razem z Kamilem Bednarkiem. W programie opowiedziała o swoim występie w Tańcu z Gwiazdami. O tym jak bardzo odpadnięcie przeżył Janek Kliment, a także wsparła, atakowanego przez Wojewódzkiego młodego piosenkarza. W tamtym odcinku, dziennikarz pozwalał sobie na bardzo intymne wycieczki w kierunku diwy.

https://www.youtube.com/watch?v=9fgw9O_9F9M

 

Zobacz: Tak Edyta Górniak świętowała swoje 47 urodziny! Znajomi zadbali o każdy detal na imprezie. Najlepszy był prezent! Foto

 


Edyta Górniak na koncercie w Krakowie

Edyta Górniak na koncercie w Krakowie

Edyta Górniak z Misterem Polski

Edyta Górniak z Misterem Polski

Edyta Górniak w zielonej sukience Aggi

Edyta Górniak w zielonej sukience Aggi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×