NewsyPomylili nową partnerkę Kuby Wojewódzkiego z Edytą Górniak. Podobieństwo jest uderzające. Zobaczcie sami

Pomylili nową partnerkę Kuby Wojewódzkiego z Edytą Górniak. Podobieństwo jest uderzające. Zobaczcie sami

Kuba Wojewódzki i Edyta Górniak
Kuba Wojewódzki i Edyta Górniak
Zuza Maciejewska
14.10.2021 11:40, aktualizacja: 14.10.2021 17:04

Kuba Wojewódzki swoją drogę zawodową związał z TVN-em. Nie ma wątpliwości, że jest jedną z głównych twarzy stacji. Dowodem może być fakt, że sam nazwał się jej królem. Gwiazdor od 2006 roku emituje tam autorski talk-show, do którego zaprasza znane osoby. Zdarza się, że goście wypowiadają się na tematy, których nie poruszali wcześniej. Tak było m.in. w ostatnim odcinku, gdy Marianna Schreiber, żona polityka PiS-u zdradziła, dlaczego zgłosiła się do programu Top Model:

Chciałabym pokazać, że to wszystko nie jest takie kolorowe i to wszystko nie jest takie piękne, jak się wydaje ludziom. Oni myślą, że to jest bardzo wygodne życie, bardzo wygodne miejsce, w którym wszystko się należy, wszystko się ma i nic nie trzeba. Z niczym nie trzeba się zmagać i to jest przykre, bo ja bym chciała pokazać, że to zupełnie przeczy temu, co jest naprawdę.

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie Angeliki Wachowskiej. Fani porównują ją do Górniak

Wojewódzki przez lata obecności w mediach zgromadził wokół siebie wierne grono fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie. Publikuje zdjęcia, na których raz na jakiś czas pojawia się ciemnowłosa piękność. Chociaż długo nie pokazywał jej twarzy, pod koniec zeszłego roku pochwalił się fotografią, na której pozuje u boku Angeliki Wachowskiej.

Mimo iż Kuba Wojewódzki nie wypowiedział się na temat tego, co łączy go z modelką, część internautów i tabloidów wzięło to za pewnik, że są razem w związku. Z pewnością prezenter nową publikacją także namiesza. Zaprezentował zdjęcie, na którym Angelika pozuje z zamkniętymi oczami. Delikatnie uśmiecha się do kamery. Gwiazdor pokusił się o krótki opis:

#angel

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. Część z nich w komentarzach podkreśla, że była przekonana, iż na fotografii jest Edyta Górniak:

  • No normalnie Edyta G.
  • Zdecydowanie młodsza i ładniejsza od Edyty.
  • Myślałam, że to Edzia.

Też dostrzegacie podobieństwo, jakie łączy Edytę i Angelikę?

Wodzianka
Wodzianka
Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska
Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska
Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska
Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska
Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska
Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska
Angelika Wachowska jest podobna do Edyty Górniak?
Angelika Wachowska jest podobna do Edyty Górniak?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także