Szukaj

Kuba Wojewódzki pokazał swoją partnerkę i przy tym trochę zarobił. On to ma głowę do biznesu

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym towarzyszy mu prawdziwa piękność. Właśnie tak wygląda jego partnerka, którą tak długo ukrywał przed światem

Kuba Wojewódzki prowadzi autorski talk-show, który od 2006 roku jest emitowany na antenie TVN. Każdy z odcinków ogląda mnóstwo widzów, dzięki czemu sam prowadzący cieszy się ogromną popularnością. Dziennikarz doskonale odnajduje się nie tylko na ekranie, ale też w biznesie.

Wojewódzki wie, jak pomnażać swoje oszczędności. Z powodzeniem prowadzi trzy restauracje, które znajdują się w Warszawie (dwa lokale) i we Wrocławiu. Niedawno założył spółkę z Januszem Palikotem, z którym wspólnie wyprodukował piwo (szczegóły tutaj).

Kuba Wojewódzki pokazał swoją partnerkę

Chociaż Kuba chętnie wypowiada się na tematy związane ze sprawami służbowymi, oszczędnie komentuje swoje życie prywatne.

Od dłuższego czasu wiadomo, że się z kimś spotyka. Dowodem są zdjęcia, które król TVN-u publikuje w swoich social mediach. Na niektórych fotografiach towarzyszy mu tajemnicza piękność. Internauci mogli obserwować już jej sylwetkę oraz zgrabne nogi. Część z nich spekulowała, że to Anna Mucha. Gdy w mediach pojawiły się informacje, że aktorka spotyka się z Jakubem Wonsem, te teorie okazały się nieprawdziwe.

W sobotę Wojewódzki postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. Opublikował zdjęcie, na którym pozuje u boku swojej partnerki, wodzianki Angeliki Wachowskiej. Wspólnym zdjęciem zilustrował post sponsorowany. Ogłosił konkurs, do którego wzięcia udziału zachęcił internautów:

Z okazji Mikołajek życzę Wam abyście zawsze mieli obok sobie kogoś, kto poda Wam szklankę wody… W komentarzu opiszcie chwile kiedy granice przyjemności wyznacza tylko Wasza wyobraźnia. […] A tak w ogóle to bawcie się dobrze.

Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska

Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska

Obecność partnerki Wojewódzkiego wywołała w komentarzach prawdziwe poruszenie:

  • Kuba, zastanawiam się kto ma zgrabniejsze nóżki ma tym zdjęciu. Chce taki kubek i bieliznę też.
  • Tobie Kuba nie grozi, ze nikt Ci nie poda szklanki wody, zawsze będziesz wiecznie młody tylko pij dużo wody. Do tego koniecznie piękna dziewczyna niech innym zrzędnie mina.
  • Mikołajka jest super.

Wam też podoba się towarzyszka Kuby?


Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska

Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska

Kuba Wojewódzki z partnerką

Kuba Wojewódzki z partnerką

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Dodaj komentarz