NewsyEdyta Górniak narozrabiała w programie Kuby Wojewódzkiego. Król TVN-u po latach ujawnił jej gwiazdorskie zachcianki!

Edyta Górniak narozrabiała w programie Kuby Wojewódzkiego. Król TVN‑u po latach ujawnił jej gwiazdorskie zachcianki!

Kuba Wojewódzki, Edyta Górniak
Kuba Wojewódzki, Edyta Górniak
Tila Nowak

05.11.2018 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trudno o dwie bardziej charyzmatyczne osoby w polskim show-biznesie, niż Edyta Górniak i Kuba Wojewódzki. Diwa i kontrowersyjny samozwańczy król TVN-u od lat trzęsą branżą rozrywkową i są kochani przez tysiące fanów. Edyta obecnie przebywa w Polsce – wróciła na "stare śmieci" po kilku miesiącach spędzonych w Los Angeles, a Kuba spija śmietankę z sukcesu swojej autobiografii, która bije rekordy popularności i jest szeroko komentowana w mediach. Biorąc pod uwagę długą znajomość showmana z wokalistką, można było się domyślić, że i dla niej znajdzie on miejsce w swojej książce.

Wojewódzki postanowił przytoczyć wspomnienie z pierwszego wywiadu z Górniak. Okazuje się, że diwa dała mu nieźle popalić:

Momentem przełomowym w pierwszym sezonie mojego programu była pierwsza u mnie wizyta Edyty Górniak. Nie było łatwo. Artystka miała wypocić premierowo swój nowy numer, ale zapomniała z domu swego ulubionego mikrofonu wysadzanego brylantami czy czymś podobnym, a do innego nie chciała oddać głosu. No to jedzie kierowca do domu Edzi po mikrofon, umajony błyskotkami, żeby nie zbliżała ust do byle czego. (...) Ona niewzruszona tłumaczy, gdzie leży to niepowtarzalne wokalne dildo. Publiczność czeka, mikrofon jedzie, zaczynamy z opóźnieniem. Siadamy na kanapach, ona zdejmuje swe sportowe obuwie i zaczyna mi świecić stopami a la Pocahontas. A ja jestem najbardziej znanym i notowanym, obok Szymka Majewskiego, krajowym fetyszystą stóp. (...) Mój program ma godzinę czasu antenowego, czyli tak mniej więcej 45 minut netto czasu mojego, i daję wam słowo: po raz pierwszy czułem, że zaczyna mi go brakować – napisał w swojej książce.

Edyta bez dwóch zdań pokazała mu, gdzie raki zimują. Myślicie, że powinien zaprosić ją teraz i powspominać dawne czasy? My jesteśmy za!

  • Edyta Górniak w żółtym płaszczu
  • Edyta Górniak odmłodniała w Polsce
  • Edyta Górniak – Top of the Top 2018 Sopot Festival
  • Edyta Górniak – Top of the Top 2018 Sopot Festival, dzień trzeci
  • Kuba Wojewódzki - Nieautoryzowana biografia, okładka książki
  • Edyta Górniak w Krakowie z trasą akustyczną
  • Allan Krupa z Edytą Górniak
  • Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą
  • Edyta Górniak w dresie i bez makijażu spotkała się z synem
  • Agnieszka Kaczorowska twierdzi, że nie miała romansu z Kubą Wojewódzkim
[1/10] Edyta Górniak w żółtym płaszczu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także