Małgorzata Rozenek zdradza kolejne szczegóły swojej sukni ślubnej. To nie wszystko! Wiadomo też, gdzie odbędzie się wesele

Malgorzata Rozenek i Radosław Majdan (fot. ONS)

Malgorzata Rozenek i Radosław Majdan (fot. ONS)

Małgorzata Rozenek o sukni ślubnej i ślubie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z tych par, które wzbudzają mnóstwo emocji. Ostatnio zwłaszcza za sprawą swojego ślubu. Choć wiadomo, że uroczystość ma się odbyć jeszcze w tym roku i zaplanowano ją w roku szkolnym, para nadal nie zdradziła dokładnej daty tego wydarzenia. I trudno się temu dziwić.

Ale parę sekretów przyszła panna młoda zdołała już ujawnić. W najnowszym wywiadzie dla „Gali” prowadząca „Projekt Lady” zdradziła więcej szczegółów dotyczących sukni ślubnej, którą przygotowuje jej Ewa Minge.

Pracujemy nad nią Ewą Minge. Na razie jesteśmy na etapie przygotowań i mamy dwie koncepcje – mówi Małgorzata „Gali”. – Zależy nam, żeby to była sukienka bez zbędnych ozdób, geometryczna i długa. W delikatnym, perłowym albo kremowym kolorze. Ewa jest doskonałym fachowcem, więc mam pewność, że stanie na wysokości zadania – chwali projektantkę gwiazda „Projekt Lady”.

Narzeczona Radosława Majdana ujawniła ponadto, jak będzie wyglądało wesele. Zapowiada się romantycznie i w amerykańskim stylu – na świeżym powietrzu.

To ma być kameralny ślub, a nie medialne wydarzenie. Chociaż z drugiej strony wydaje mi się, że trudno jest uchować wszystkie informacje w tajemnicy. Korzystam z pomocy wedding planerki. Ale tylko dlatego, że teraz większość czasu poświęcam na promocję programu „Projekt Lady” – tłumaczy Małgorzata. – Mam już zarezerwowane i datę, i miejsce. Teraz dopinam szczegóły dotyczące menu, świeczek, koloru obrusów na stołach… Zdradzę, że przyjęcie weselne odbędzie się w przepięknym ogrodzie, a goście będą się bawić przy muzyce granej przez zespół oraz DJ-a – dodała.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek powiedziała mnóstwo szczegółów dotyczących swojego ślubu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (fot. ONS)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (fot. ONS)

Małgorzata Rozenek, Gala (nr 14/583, 11 lipca - 31 lipca 2016)

Małgorzata Rozenek, Gala (nr 14/583, 11 lipca – 31 lipca 2016)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×