Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveEwa Minge o sukni ślubnej Małgorzaty Rozenek: Duży zaszczyt. Fantastyczny materiał do pracy" [WIDEO]

Ewa Minge o sukni ślubnej Małgorzaty Rozenek: Duży zaszczyt. Fantastyczny materiał do pracy" [WIDEO]

Ewa Minge o sukni ślubnej Małgorzaty Rozenek
Ewa Minge o sukni ślubnej Małgorzaty Rozenek
Ewa Kamionowska
25.04.2016 06:31, aktualizacja: 25.04.2016 11:54

Już niedługo najbardziej oczekiwany ślub tego roku w polskim show-biznesie. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie zdradzają, kiedy dokładnie powiedzą sobie sakramentalne "tak", ale właśnie tym konsekwentnym milczeniem tylko bardziej podkręcają zainteresowanie uroczystością.

Tym, co obserwatorów zawsze przy okazji takich wydarzeń interesuje, jest suknia ślubna panny młodej. Niedawno okazało się, kto ją uszyje dla perfekcyjnej pani domu. Tego zadania podjęła się Ewa Minge.

Podczas 14. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland, gdzie projektantka pokazuje aż dwie kolekcje swoich ubrań, zapytaliśmy ją o szczegóły współpracy z Małgorzatą. Okazuje się, że układa się znakomicie. Ewa Minge nie ukrywa, jak dużo dla niej znaczy projektowanie kreacji dla przyszłej żony Radka Majdana.

Mamy ustalenia - mówi Ewa Minge. - Fajnie, że Gosia się do mnie zgłosiła. Jest to dla mnie, nie ukrywam, duży zaszczyt. Od strony rzeźbiarskiej, plastycznej, to fantastyczny materiał do pracy. Ona ma idealne wymiary. Osobiście zazdroszczę figury.

Ewa Minge przyznaje, że w Małgorzacie imponuje jej jeszcze coś innego.

My, projektanci, lubimy projektować z pięknymi kobietami. Ja wiem, że Gosia różnie jest odbierana. Za dużo szczęścia. Ten odbiór wynika z tego, że jest bardzo piękną kobietą, bardzo spełnioną, która ma odwagę żyć po swojemu; kobietą, która wyszła w pewnym momencie z ryzykownym związkiem przed jupitery i powiedziała: słuchajcie, kocham, jestem wolną kobietą, nie wyszło mi małżeństwo... W dzisiejszych czasach nic wielkiego, zwłaszcza że widać, że jest przyjaźń z byłym mężem i poprawne stosunki. Gosia spadła w naszym show-biznesie jak gwiazda z jasnego nieba, ni stąd, ni zowąd, i drażni swoim sukcesem. Natomiast ja ją bardzo cenię i szanuję właśnie za tę odwagę, walkę o miłość, poszukiwanie siebie - powiedziała Jastrząb Post Ewa Minge.
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyprowadzają się do Francji
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyprowadzają się do Francji
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także