TYLKO U NAS! Ewa Minge jest zakochana! Wiemy, kim jest i jak wygląda jej nowy partner [DUŻO ZDJĘĆ]

Zuri Mesica nowy partner Ewy Minge w Paryżu. Kim jest Zuri Mesica milioner Ewy Minge? Zdjęcia, biografia, informacje

Zuri Mesica nowy partner Ewy Minge w Paryżu. Kim jest Zuri Mesica milioner Ewy Minge? Zdjęcia, biografia, informacje

Nowy partner Ewy Minge

Ewa Minge jest zakochana! Projektantka pokazała się z nowym mężczyzną Zuri Mesica podczas swojego pokazu Fashion Week Haute Couture 2015 w Paryżu. Ukochany nie odstępował jej na krok.

Zakochani spotykają się od kilku miesięcy, a w Paryżu spędzili razem każdą wolną chwilę razem! Również sukces pokazu świętowali wspólnie na kolacji w jednym z najmodniejszych lokali w Paryżu Pershing Hall.

O kolekcji Evy Minge „Black Butterflies” juz w kilka godzin po pokazie pisały francuskie media, m.in. magazyn Madame Figaro.

TYLKO U NAS! Tak wyglądał ślub Ewy Minge! Panna młoda miała trzy suknie ślubne! Mamy zdjęcia!

Kim jest Zuri Mesica?

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, nowy partner Ewy Minge to Zuri Mesica, milioner na stałe mieszkający w Beverly Hills, który jest jednym z najbardziej znanych i cenionych w świecie dystrybutorów diamentów – to u niego w diamenty zaopatrują się tacy giganci światowego rynku biżuterii jak Cartier, Van Cleef and Arples, Tiffany & Co. i Harry Winston oraz amerykańskie gwiazdy: Oprah Winfrey, Mariah Carey, Kobi Bryant , Lamar Odom, Kim Carttrall czy rodzina Kardashianów.

Ostatnio Zuri Mesica stworzył własną kolekcję biżuterii – jej motyw przewodni to zaczarowany ołówek – który jest symbolem wolności twórczej. Pojawi się w kolekcji w formie kosztownych bransolet, pierścionków i naszyjników. To luksusowa biżuteria – koszt np. bransolety takiej jak na zdjęciu w naszej galerii to 8 tysięcy euro.

Zobacz: Ewa Minge opowiedziała o znajomości z Oprah Winfrey i imprezach z Paris Hilton

Sklep Zury Mesica z biżuterią w Tel Avivie. Tak wygląda wejście główne

Sklep Zuri Mesica z biżuterią w Tel Avivie. Tak wygląda wejście główne

Zuri Mesica i Ewa Minge w Paryżu

Już za miesiąc marka pojawi się m.in. w najbardziej snobistycznym butiku w Paryżu Colette. Jednak premierowo te kosztowności można było podziwiać podczas pokazu Ewy Minge w Paryżu – projektantka miała je na sobie w wersji z różowego złota z diamentami oczywiście!

Zuri Mesica podczas pobytu w Paryżu nie odstępował Ewy Minge na krok. Jak zaobserwowaliśmy, ma również świetny kontakt z synem projektantki Oscarem, który towarzyszył matce w Paryżu.

To ewidentnie wspaniały czas w życiu Ewy Minge – wydała bestsellerową biografię „Życie to bajka”, rozwija markę, która niebawem trafi na giełdę, stworzyła sieć butików Feme Stage, gdzie jej projekty można kupić w dostępnych cenach, konsekwentnie podbija świat mody, a teraz wreszcie znalazła miłość!

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy! No i nie możemy doczekać się pierścionka zaręczynowego! W tym przypadku brylant z pewnością będzie spektakularny 🙂

Ekskluzywne zdjęcie pary w galerii poniżej.

Zobacz: Ewa Minge zmaga się z ciężką chorobą genetyczną

Zuri Mesica i Ewa Minge w Paryżu. Nowy partner Ewy Minge jest milionerem. Na zdjęciu: Ewa ma koszylke ręcznie malowana haute couture Eva Minge

Zuri Mesica i Ewa Minge w Paryżu. Nowy partner Ewy Minge jest milionerem. Na zdjęciu: Ewa ma koszylke ręcznie malowana haute couture Eva Minge


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×