W tym roku święta Wersow i Friza będą zupełnie inne niż zwykle. Wszystko przez jeden gadżet. Szykuje się rewolucja

Wersow o planach na Święta Bożego Narodzenia

Wersow o planach na Święta Bożego Narodzenia

Wersow opowiedziała o planach na Boże Narodzenie. W tym roku będzie inaczej niż zawsze. Jeden gadżet zupełnie odmienił przygotowania do świąt. 

Wersow (właśc. Weronika Sowa) weszła do świata show-biznesu jako prowadząca kanał w serwisie YouTube. Podejmuje w nim głównie tematykę lifestylową. Nie brak w nim porad związanych z doborem kreacji i makijażu. Prywatnie jest narzeczoną Friza (Karola Wiśniewskiego) – założyciela popularnej wśród młodzieży grupy youtuberów, Ekipy.

W lipcu gwiazdorska para pochwaliła się kupnem nowego domu.

Nowy etap. Kupiliśmy nowy dom! Możecie zobaczyć jak się urządziliśmy na kanale Wersow, a już jutro na kanale Friz wielka impreza pool party! – pisali wówczas w mediach społecznościowych.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Weronika podzieliła się planami na Boże Narodzenie.

Wersow o planach na święta Bożego Narodzenia

Influencerka i jej partner spędzą ten czas w nowym domu w towarzystwie swoich rodzin.

Nikt nie zadał jeszcze tego pytania. Mogę zdradzić, że święta spędzamy u nas w domu. Stwierdziłam, że to będzie takie fajnie uhonorowanie nowego domu, żeby zaprosić całą rodzinkę zarówno ode mnie, jak i od Karola i będziemy świętować i spędzać te święta u nas.

Nasza rozmówczyni zamierza samodzielnie przyrządzić część wigilijnych potraw, a część zamówić. Wszystko po to, aby jak najbardziej odciążyć mamę i przyszłą teściową. W ekspresowym gotowaniu pomoże jej Termomix.

Nie chciałabym w tym roku, żeby nasze mamy „stały przy garach” przez te kilka dni jak to zazwyczaj robią mamy. Niech każdy zrobi jedną potrawę, przyniesie ewentualnie, a ja część zamówię, część zrobię. Lubię czasami siedzieć w kuchni, nie zawsze mam na to czas, ale jak już siedzę, to lubię. Teraz, jak mam Termomixa to wychodzi to wszystko ekspresowo. Więc myślę, że jakoś to podzielimy.

A wy jakie macie plany na Boże Narodzenie?


Friz i Wersow kupili nowy dom

Friz i Wersow kupili nowy dom

Friz i Wersow kupili nowy dom

Friz i Wersow kupili nowy dom

Friz i Wersow kupili nowy dom

Friz i Wersow kupili nowy dom

Komentarze

  • Gość Nela pisze:

    No kto by pomyślał, że Ty gotować potrafisz? Szczerze mówiąc ta informacja nie wpłynie na nasze życie i nie jest nam niezbędna.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×