Tak wygląda willa marzeń! Friz i Wersow pokazali wnętrza. Telewizory w łazienkach i ogromny basen, to tylko początek listy ich luksusów

Wersow i Friz

Wersow i Friz

Friz i Wersow właśnie kupili nowy dom. Zakochani pochwalili się zdjęciami modernistycznej willi. Wnętrza robią ogromne wrażenie. 

Karol Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych youtuberów w kraju, który znany jest pod pseudonimem Friz. Błyskawicznie zyskał popularność, szczególnie wśród młodzieży. Regularnie publikuje w sieci nowe materiały, które generują ogromne zasięgi. To przekłada się również na jego zarobki. Obecnie jest jednym z najlepiej zarabiających influencerów w kraju. Jego konto na Instagramie śledzą ponad 3 miliony fanów. Jeszcze większym zainteresowaniem cieszy się jego kanał na YouTube, który subskrybuje ponad 4,5 mln osób.

Nie poprzestał on na tylko na social mediach i postanowił wkroczyć na rynek spożywczy. Razem z grupą przyjaciół stworzył tak zwaną Ekipę. Pod tą marką pojawiły się w sklepach lody i słodkie napoje, po które chętnie sięga młodzież. Ten krok okazał się wielkim sukcesem.

Lody Ekipy sprzedają się co najmniej 300 procent lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-letniej historii tej firmy. Odbiór produktu przerósł chyba najśmielsze oczekiwania nas wszystkich – powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu w firmie Koral.

Zarobione pieniądze mądrze spożytkował i kupił kolejny dom. Właśnie pochwalił się nim w sieci.

Friz i Wersow kupili nowy dom. Jak wygląda?

Frizowi w karierze influencerskiej od samego początku towarzyszy jego ukochana, która znana jest w sieci pod pseudonimem Wersow. Para jest już po zaręczynach i planuje wspólną przyszłość. Już zrobili ku temu kolejny krok i kupili nową willę. Jak wygląda ich dom? Wszystkim Karol pochwalił się oczywiście w sieci.

Influencerzy pokazali na Instagramie pierwsze zdjęcia, tego, jak ich rezydencja wygląda z zewnątrz. Jest to bardzo nowoczesna bryła wykończona w najwyższym standardzie. Za domem znajduje się sporych rozmiarów taras i imponujący basen.

Nowy etap. Kupiliśmy nowy dom! Możecie zobaczyć jak się urządziliśmy na kanale Wersow, a już jutro na kanale Friz wielka impreza pool party!

Zakochani na kanale You Tube zabrali swoich fanów na tour po willi. We wnętrzach królują biele, beże, szarości i minimalistyczny wystrój. Wiadomo, że mają ogromny salon połączony z kuchnią i z jadalnią, z którego prowadzi wyjście na zewnątrz. Jest też kilka łazienek, a w jednej z nich znajduje się telewizor. Nie zabrakło oczywiście garderoby, pralni i sporego garażu. Obok modernistycznej bryły i basenu znalazło się także jacuzzi.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie, na którym zakochani oprowadzają po pięknej willi, a w naszej galerii sporo zdjęć.


Friz i Wersow kupili nowy dom

Friz i Wersow kupili nowy dom

Friz i Wersow kupili nowy dom

Friz i Wersow kupili nowy dom

Friz i Wersow kupili nowy dom

Friz i Wersow kupili nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×