Weronika Rosati wspomina pierwsze spotkanie z matką Julii Wieniawy. Postawiła na kilka słów szczerości

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati od jakiegoś czasu ma bardzo napięty zawodowy grafik. Pod swoje skrzydła wzięła ją menadżerka gwiazd, czyli mama Julii Wieniawy. Jak wygląda ich współpraca?

Weronika Rosati i Julia Wieniawa zagrały razem w serialu Zawsze warto. Na planie wcieliły się w postaci, które, mimo że pochodziły z różnych środowisk, bardzo się ze sobą zaprzyjaźniły i razem stawiały czoła problemom. Produkcja doczekała się dwóch sezonów i była bardzo lubiana przez widzów. Dowodem jest Telekamera dla Najlepszego serialu.

Okazuje się, że również poza zdjęciowym planem aktorki  znalazły ze sobą wspólny język i pomimo różnicy wieku jaka je dzieli, lubią spędzać ze sobą czas prywatnie. Przyjaźń Weroniki i Julii zaowocowała także nową współpracą.

Weronika Rosati o współpracy z mamą Julii Wieniawy

Weronika Rosati już od jakiegoś czasu dzieli swój czas pomiędzy Polskę a Stany Zjednoczone. Gwiazda robi karierę zarówno w rodzimym show-biznesie, jak i w Hollywood. Niedawno ruszyła z własną linią kosmetyków, a jej grafik jest wypełniony po brzegi. Aktorka potrzebuje zatem wokół siebie zaufanych osób, które pomogą jej w rozwoju kariery. Okazało się, że jedną z nich jest mama Julii Wieniawy.

W rozmowie z Jastrząb Post Weronika zdradziła, jak układa się ich współpraca, a także powiedziała co dalej z serialem Zawsze warto.

Nie wiem szczerze mówiąc co dalej, bo Julia i ja mamy bardzo zajęte kalendarze i tak naprawdę to nie tylko od nas zależy, tylko od ramówki i od studia. Ale ja jestem bardzo wdzięczna, że poznałam Julię i Kasię, bo z Kasią się też bardzo, bardzo lubimy i bardzo się cieszę, że poznałam dwie fantastyczne dziewczyny i w ogóle cała ekipa była wspaniała. Zdecydowanie uważam, że to był bardzo fajny czas i przyniósł wiele dobrego.

Jedną z „dobrych rzeczy”, o których wspomina Weronika, jest współpraca z mamą Julii Wieniawy. Jak układa się ich relacja zawodowa?

Współpracuję z mamą Julii od jakiegoś czasu. Mama Julii zajmuje się moimi rzeczami promocyjnymi, komercyjnymi. Z mamą Julii współtworzymy to, co teraz. Takie fajne kampanie. Pamiętam, jak się pierwszy raz spotkałyśmy. Rozmawiałam z Julią i mówiłam, że nie mam od tego dobrej osoby i sama się wszystkim zajmuje, to Julia powiedziała, że muszę się spotkać z jej mamą.

Rosati przywołała fragment rozmowy z Martą Wieniawą:

Spotkałam się z jej mamą i powiedziałam: „Marta, ja jestem tak naprawdę tylko o 15 lat starszą wersją Julii jeśli chodzi o charakter. Czy dasz radę?”. I Marta powiedziała: „To ja już wiem, jak z Tobą postępować”. Jest ok. Współpracujemy i bardzo fajnie idzie nam współpraca. Jestem bardzo szczęśliwa, bo ona całkowicie ma wyczucie. Ona wie, co zrobię, czego nie zrobię. Co chce, czego nie chcę. Zna moją osobowość i ma do mnie bardzo dużą cierpliwość. Jest genialnym menadżerem, a poza tym jest super osobą i cieszę się, bo lubię bardzo pracować z ludźmi, którzy są w moim najbliższym otoczeniu, więc też się cieszę, że ją mam w tym bliskim otoczeniu.

Cała rozmowa poniżej.


Weronika Rosati na spacerze

Weronika Rosati na spacerze

Julia Wieniawa, Marta Wieniawa-Narkiewicz - premiera sztuki

Julia Wieniawa, Marta Wieniawa-Narkiewicz - premiera sztuki

Julia Wieniawa, Marta Wieniawa-Narkiewicz - premiera sztuki

Julia Wieniawa, Marta Wieniawa-Narkiewicz - premiera sztuki

Komentarze

 • Gość pisze:

  Czólko ani nie drgnie ! Prosto z lotniska poleciała zrobić botoks i świeże doczepy, wystarczy obejrzeć jej zdjęcia sprzed 10-15 lat, wyglądała starzej, niż teraz.

 • Gość pisze:

  Chciwa Rosati porównała swoje zarobki z zarobkami Wieniawy i zrobiła wszystko, żeby jej matka wzięła ją pod swoje skrzydła. Zastanawiam się tylko kiedy Rosati ją pozwie , bo że to zrobi to pewne jak w dawnym banku.

 • Gość pisze:

  Miała 15 lat jak urodziła Julię????? Coś, ktoś mocno pokręcił w tej opowieści…. „ Marta, ja jestem tak naprawdę tylko o 15 lat starszą wersją Julii…”

  • Gość pisze:

   Nie 15 lat miała mama Julii jak ją urodziła tylko Weronika jest starsza od Julii o te 15 lat.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×