Weronika Rosati o przygotowaniach do świąt w USA. W sklepach trafia na światowe gwiazdy: „Ja z takimi osobami się koleguję”

Weronika Rosati o przygotowaniach do świąt

Weronika Rosati o przygotowaniach do świąt

Weronika Rosati o planach na Święta Bożego Narodzenia. Jak je spędzi? W jakim kraju? Zobacz, co nam zdradziła.

Święta już za nieco ponad tydzień. Dla gwiazd to okazja do odpoczynku po intensywnym sezonie. Małgorzata Rozenek skorzystała z okazji dłuższego wolnego i już 14 grudnia zorganizowała rodzinną Wigilię, by na drugi dzień wylecieć na kilkutygodniowe wakacje.

Okazuje się, że prowadząca programy TVN nie jest jedyną polską gwiazdą, która spędzi Boże Narodzenie poza ojczyzną. Identyczne plany ma Weronika Rosati, która od lat dzieli życie między dwoma kontynentami. Aktorka od ponad dekady spełnia się zawodowo w amerykańskim przemyśle filmowym. W Los Angeles spędza znaczną większość roku.

Jak Weronika Rosati spędzi Boże Narodzenie w 2021 roku?

Weronika w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że za oceanem jest jej dom, i to tam 24 grudnia będzie wypatrywać pierwszej gwiazdki na niebie. Przy okazji zdradziła, jak wyglądają jej przygotowania do kolacji wigilijnej. Gwiazda stara się, by na stole nie zabrakło tradycyjnych polskich dań:

Myślę, że spędzę w Los Angeles, dlatego, że tam jest mój dom. Tam są też bliskie mi osoby, więc chyba tam. Zawsze jeżdżę do polskiego sklepu i kupuję polskie, świąteczne jedzenie, bo bardzo trudno je dostać. Ale oczywiście, mieszam te tradycje. Wybieram to, co jest najlepsze z polskiej, wybieram to, co jest najlepsze z amerykańskiej.

Weronika w Los Angeles niemal na każdym kroku spotyka osoby znane:

Oczywiście, że się je widuje na co dzień. Bardzo często w takich bardzo normalnych sytuacjach jak w supermarkecie. Ale naprawdę to nie robi na mnie wrażenia, dlatego, że ja z takimi osobami pracuję, koleguję się. Więc to jest w Polsce trochę wyolbrzymione. To jest po prostu norma. To tak jak w Warszawie ludzie przyjeżdżają i są w szoku, że wejdą do centrum handlowego, albo restauracji i widzą sławną osobę. Ja jestem w Polsce tydzień i non stop wpadam na znajomych.

Jesteście fanami Weroniki?


Weronika Rosati - urodziny Elizabeth

Weronika Rosati - urodziny Elizabeth

Weronika Rosati - urodziny Elizabeth

Weronika Rosati - urodziny Elizabeth

Weronika Rosati i jej córeczka przygotowują się do świąt

Weronika Rosati i jej córeczka przygotowują się do świąt

Komentarze

 • Kopernik pisze:

  Gwiazda wypatruje gwiazdy

 • GośćGoga pisze:

  A czy te osoby wiedzą, że się z nimi koleguje?🤪😆😝mitomania

 • Gość pisze:

  Te zdjęcia z wytapirowana małą, to u rodziców, gdzie mieszka, jak nie mieszka u jakiegoś faceta. Poza tym, ktoś się musi mała zajmować…

 • Gość pisze:

  „Ja mam tam dom”
  Serio?
  Chodzi jej o tę jednoizbowa klitkę z sufitem nad głową i malenkim aneksem kuchennym?

 • Gość pisze:

  „Ja z takimi osobami się koleguję….”
  Serio? A te osoby o tym wiedzą?

 • Monika pisze:

  Taka gwiazda że Adamczym musiał za jej wprawdzie nudny apartament płacić w USA.Jej rodzice to już chyba od dawna nie mają się ku sobie skoro jej matka jest obok jej jak cień, a w tym czasie facet…??? Wyglada na zdrowego+pozycja zawodowa, raczej nie bierze udziału w tym dramach bo to zwyczajny WSTYD!!!

  • Gość pisze:

   Żartujesz, apartament?
   Ona ma tam tylko jakiś malutki pokój z rozkładana kanapą, szafka kuchenna. Wygląda jak poddasze, albo suterena.

 • Gość pisze:

  Pięknie Pani Weroniko, popieram Pani pobyt w USA przynajmniej jest Pani włókna od zazdrośników i plotek. To b. przykre ale prawdziwe pozdrawiam

  • Gość pisze:

   A czego tu zazdrościć brzydkiej, przedwcześnie podstarzałej prawie 40-letniej kobiecie, która cały czas jest na utrzymaniu rodziców ? Adamczyk tylko w tym roku zagrał w USA w trzech serialach (i to jakich ?!) i dwóch filmach, a Rosati po prawie 20 latach w LA pomimo znajomości z wieloma wpływowymi osobami może o takich propozycjach tylko pomarzyć.

 • Anka Lodej pisze:

  Baju, baju ! Rosati nie koleguje się z żadną gwiazdą, jeśli po znajomości uda jej się trafić na jakiś plan to gwiazdy jej nawet nie zauważają, jest dla nich kolejną, anonimową statystką. I nigdy nie organizowała żadnych świąt,bo jedyne co to beztalencie potrafi to odgrzać gotowca w mikrofali. Na szczęście rodzice mają tam grupę znajomych, dzięki temu jej córka może zobaczyć jak wyglądają święta w normalnych domach. Jedź kobieto do tego LA i już nigdy nie wracaj !

 • Gość pisze:

  Rece opadaja.. Ale skoro choinka juz ubrana to teraz czas na malowanie pisanek!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×