ExclusiveWeronika Rosati zaszczepiła w córce nietypowe zainteresowania. "Wszyscy się ze mnie śmiali" [WIDEO]

Weronika Rosati zaszczepiła w córce nietypowe zainteresowania. "Wszyscy się ze mnie śmiali" [WIDEO]

Weronika Rosati zaszczepiła w córce nietypowe zainteresowania. "Wszyscy się ze mnie śmiali" [WIDEO]
03.10.2023 09:20

6-letnia córka Weroniki Rosati odwiedza obecnie ojczysty kraj swojej mamy. Dziewczynka nie mówi na co dzień po polsku, aktorka stara się jednak, aby jej pociecha miała kontakt z tutejszą kulturą. Obecnie przebywa u swoich dziadków i korzysta z całej gamy atrakcji. Zapytaliśmy ją o to, czy zdecydowała się na usługi niańki, Rosati jednak stanowczo zaprzeczyła.

Weronika Rosati zaszczepiła w córce nietypowe zainteresowania

Czy córce Weroniki podoba się w Polsce?

Moja córka odnajduje się w Polsce bardzo dobrze, bo po pierwsze jest małym dzieckiem, więc łatwiej się przystosowuje do zmiany czasowej. Jest bardzo podekscytowana, bo zawsze widzi dziadków, babcie. Teraz jest z nimi, oni też się bardzo cieszą, kiedy ona jest. I ma też inne atrakcje, więc dla niej jest to coś nowego, wszyscy kręcą się wokół niej, przez chwilę nie idzie do szkoły, więc jest fajnie, czuje się jak na wakacjach - powiedziała aktorka.

Jakie zainteresowania wykazuje jej córka? Jak mówi Rosati, 6-latka przejawia artystyczne zdolności. Co więcej, jest szansa na to, że w przyszłości pójdzie w ślady słynnej mamy, bo widać w niej rosnący potencjał aktorski. Jak jednak tłumaczy nasza zatroskana rozmówczyni, ma nadzieję, że będzie to tylko i wyłącznie przejściowa fascynacja:

Artystyczne. Niestety aktorskie. Lubi ze mną odgrywać różne scenki, widzę w niej tą smykałkę, ale mam nadzieję, że to będzie tylko hobby i nie będzie to jej wyborem na życiowy zawód. Poza tym jest też bardzo, bardzo zdolna jeśli chodzi o rysowanie i malowanie. Do tego stopnia, że nawet nauczycielki powiedziały mi, że powinnam rozwijać w niej ten talent.

Zainteresowanie sztuką Rosati starała się wpajać córce, kiedy tylko mogła. W rozmowie z Jastrząb Post przywołała niegdysiejszą wizytę w muzeum Van Gogha, którą starała się uwrażliwić swoje dziecko na panujące kanony artystyczne. Niestety, jak wspomina, wiązało się to z raczej nieprzychylną reakcją ludzi.

Jest wszechstronna. Wszyscy się ze mnie śmiali, kiedy brałam ją do muzeum jak była mała. Wzięłam ją do muzeum Van Gogha, żeby zobaczyła jego malarstwo. Wiem, że dla dziecka to nie jest fascynujące, ale ona potem gdzieś zobaczyła obraz i powiedziała mi - zobacz mamo, widziałyśmy ten obraz. I o to chodzi - żeby to gdzieś w tej główce zostawało - podsumowała.

Jesteście fanami Weroniki?

  • Weronika Rosati
  • Weronika Rosati zamieściła nowe zdjęcia córki
  • Weronika Rosati zamieściła nowe zdjęcia córki
  • Weronika Rosati zamieściła nowe zdjęcia córki
  • Weronika Rosati
  • Weronika Rosati zamieściła nowe zdjęcia córki
  • Weronika Rosati zamieściła nowe zdjęcia córki
[1/7] Weronika Rosati
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także