Weronika Rosati pokazała zdjęcia ze ślubu rodziców. Wyglądali jak gwiazdy starego Hollywood

Weronika Rosati z rodzicami

Weronika Rosati z rodzicami

Weronika Rosati pokazała na Instagramie zdjęcia ze ślubu rodziców. Obchodzą właśnie 50-lecie ślubu. Na fotografiach wyglądają, jak gwiazdy starego Hollywood. Zobaczcie.

Weronika Rosati jest popularną w Polsce aktorką. Obecnie próbuje swoich sił w Stanach Zjednoczonych, dlatego też przeniosła się razem z córeczką, Elizabeth do Los Angeles. Pozostaje jednak w stałym kontakcie z Polską, ponieważ gra w kraju w kilku produkcjach i tu także mieszkają jej ukochani rodzice, Teresa i Dariusz Rosati.

Aktorka nie ukrywa, że łączy ich z nimi silna więź i zawsze może na nich liczyć. To oni pomogli jej w trudnych chwilach, gdy została sama z dzieckiem. Jej mama jest także autorką spektakularnych kreacji Weroniki na czerwone dywany. Przypomnijmy, że Teresa Rosati to jedna z najbardziej cenionych polskich projektantek mody.

Rodzice gwiazdy właśnie obchodzą piękny jubileusz. Z okazji ich 50. rocznicy ślubu, aktorka podzieliła się w sieci zdjęciami ze ślubu sprzed pół wieku.

Weronika Rosati pokazała ślubne zdjęcie rodziców

Teresa i Dariusz Rosati pobrali się w 1971 roku. Poza córką Weroniką, owocem ich związku jest także syn Marcin Rosati, który w kwietniu 2020 roku objął stanowisko wiceprezesa zarządu i dyrektora zarządzającego spółki InPost. Właśnie świętują 50 lat w związku małżeńskim, chociaż w ubiegłym roku miała miejsce sytuacja, która wielu obserwatorów profilu ekonomisty wprawiła w osłupienie, a mianowicie mieli się rzekomo rozwieść.

Dowiedziałem się właśnie, że moja żona Teresa to moja „była żona”?! Żartownisie w tej Wikipedii…
Informuję więc, że nadal pozostajemy mężem i żoną i nic się w tych sprawach nie zmieniło od prawie 50 lat… – napisał wówczas.

Niefortunny błąd został sprostowany, a państwo Rosati mogą świętować zacny jubileusz. Z tej okazji na profilu Weroniki pojawiły się zdjęcia z ich ślubu, który miał miejsce pół wieku temu.

Moi rodzice wzięli ślub dokładnie 50 lat temu. Cudownej rocznicy – napisała na Instagramie.

Jak widać na zdjęciach, byli pięknie wystylizowani do ślubu. Dariusz Rosati elegancki z białym goździkiem w butonierce, a Teresa już wtedy udowodniła, że ma niebywały smak. W cudnej koronkowej sukni i kapeluszu wyglądała obłędnie. Pamiętajmy, że wówczas niełatwo było się dobrze ubrać – mamy rok 1971, a więc hulający komunizm. Oni jednak wyglądali jak gwiazdy starego Hollywood. Stażu małżeńskiego również można im pozazdrościć, 50 lat razem, to szmat czasu. Gratulacje!


Teresa i Dariusz Rosati w dniu ślubu

Teresa i Dariusz Rosati w dniu ślubu

Teresa i Dariusz Rosati w dniu ślubu

Teresa i Dariusz Rosati w dniu ślubu

Teresa i Dariusz Rosati

Teresa i Dariusz Rosati

Komentarze

  • Eli pisze:

    Jeśli już to gwiazdy PRL-u, do gwiazd Hollywood to im było daleko. Na pierwszym zdjęciu widać podobieństwo Weroniki do matki, teraz niestety obydwie są tak pooperowane i wybotoksowane, że nie przypominają samych siebie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×