TYLKO U NAS! Znamy datę premiery piosenki Tulii na Eurowizję 2019! Z czym na pewno zespół nie pojedzie na konkurs?

Tulia Biczak z zespołu Tulia kto to?

Tulia Biczak z zespołu Tulia kto to?

Tulia o piosence na Eurowizję 2019

Tulia to folkowa formacja, która będzie reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji. W wywiadzie dla Jastrząb Post dziewczyny zdradziły kilka smaczków na temat piosenki na konkurs, ujawniły oficjalną datę premiery utworu oraz wskazały propozycję, której na pewno nie zaprezentują w Tel Awiwie.

Tulia to zespół, który został wybrany przez specjalnie powołaną komisję TVP na reprezentanta naszego kraju podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wokalistki nie ukrywają radości w związku z możliwością jaką im dano. Jednocześnie zapewniają, że podczas występu dadzą z siebie wszystko.

Nadal nie znamy jednak piosenki z jaką polecą do Izraela. W wywiadzie dla Jastrząb Post: Tulia, Asia, Dominika i Patrycja powiedziały, kiedy to nastąpi:

Tytuł piosenki jeszcze nie może zostać ujawniony. Będzie to zrobione na konferencji, której terminu jeszcze nie znamy. Będzie to raczej początek marca.

Jak głoszą plotki, nastąpi to 8 marca, czyli ostatniego dnia zgłaszania piosenek reprezentantów uczestników całej Eurowizji.

Tulia o występie na Eurowizji

Co jeszcze powiedziały naszemu reporterowi na temat utworu?

Piosenka będzie pochodziła z naszej autorskiej płyty wydanej w listopadzie, bo regulamin Eurowizji zabrania coverów. Mamy swój autorski materiał, bardzo fajne piosenki. Obecnie trwają techniczne sprawy związane z tym, jak będzie brzmiała piosenka. My bardzo chcemy, żeby móc zaśpiewać po polsku. Trzymamy się tego, na to liczymy i upieramy się przy tym.

W ostatnich dnia dużo mówiło się o Edycie Górniak, która w wywiadzie z nami przyznała, że musiała bardzo walczyć, by to piosenka To nie ja reprezentowała Polskę w konkursie w 1994 roku. Czy po 25 latach jest tak samo? Tulia odpowiada:

Nikt nam niczego nie narzuca. Robimy wszystko, by było tak jak my chcemy. Żebyśmy były zadowolone z występu i usatysfakcjonowane – stwierdziła jedna z członkiń zespołu.

Co Tulia zaśpiewa na Eurowizji?

Wiadomo już, że Tulia na Eurowizji 2019 wystąpi z jedną z piosenek, które trafiły na edycję specjalną ich debiutanckiego albumu wydanego 9 listopada 2018 roku. Gwiazdy zdradziły nam, że spośród pięciu premierowych propozycji na pewno nie zaśpiewają w Tel Awiwie singla Dreszcze, który obstawiała część ich fanów:

Są plotki, że będzie to piosenka „Dreszcze”. My po prostu dzień wcześniej wrzuciłyśmy to nagranie, to nie jest żaden trop, że następnego dnia ogłoszono kandydata. Często kiedy coś powiemy są nadbudowywania – zakończyły.

Jak myślicie, czy spełnią się prośby fanów i będzie to piosenka Pali się? Przed nami jeszcze chwila niepewności.

Edyta Górniak oceniła wybór Tulii na Eurowizję i zdradziła swój mega sekret! Miała reprezentować Polskę z inną piosenką! [WIDEO]

Maria Sadowska niedawno rozpaczała nad polskimi piosenkami na Eurowizję. Jak ocenia szanse Tulii? [WIDEO]

Eurowizja 2019: Tulia rozłożyła rywali na łopatki! Już wiemy, czym wygrała eliminacje z prawie 120 innymi kandydatami!


Skład zespołu TULIA

Skład zespołu TULIA

Tulia – Top of the Top 2018

Tulia – Top of the Top 2018

Dawid Podsiadło i Tulia – Fryderyki 2018

Dawid Podsiadło i Tulia – Fryderyki 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×