Szukaj

Sandra Kubicka jest przerażona tym, co wydarzyło się w „Tańcu z gwiazdami”! Razem z Kasią Dziurską wskazały swoich faworytów [WIDEO]

Sandra Kubicka i Kasia Dziurska wskazały faworytów nowej edycji Tańca z gwiazdami. Kto ich zdaniem sięgnie po Kryształową Kulę i czego najbardziej obawia się rywalizującą z resztą modelka? Zobacz nasz wywiad wideo.

Za nami pierwszy odcinek Tańca z gwiazdami, który okazał się pechowy dla Reni Jusis. Gwiazda, którą wielu uważało za „pewniaka”, przepadła z kretesem na parkiecie i pożegnała się z dalszą walką o Kryształową Kulę. Sporo krytyki pod swoim adresem usłyszała jednak nie Reni, a Sandra Kubicka.

Modelka w rozmowie z naszą reporterką odniosła się do słów jurorów. Otwarcie przyznała, że jest przerażona tym, co wydarzyło się w piątek. Przy okazji wskazała swojego faworyta do finału – jest nim Barbara Kurdej-Szatan:

Jestem bardzo przerażona. Wiem, że Basia ma mocne szanse, nie tylko dlatego, że jest bardzo popularna, ale też dlatego, że dobrze tańczy. Byłam też w ogromnym szoku, gdy Reni odpadła, my z Reni złapałyśmy bardzo dobry kontakt i przyznam, że płakałam też bo bardzo mi było fajnie widzieć ją na treningu i poprzytulać się i poplotkować. Myślę też, że Damian Kordas ma taki rytm, że też ma ogromne szanse.

Zobacz: “Taniec z gwiazdami”: Monika Miller miała koszmarny wypadek tuż przed pierwszym odcinkiem. Co dalej z jej udziałem w programie?

A jakie odczucia po pierwszym odcinku ma Katarzyna Dziurska, finalistka ósmej edycji Tańca z Gwiazdami, która w minionym tygodniu zasiadła na widowni?

Tutaj było totalne zaskoczenie, że ktoś odpada. I że to w ogóle Reni Jusis. Do tej pory słyszę piosenkę Zakręcona. To była piosenka mojej młodości. Jestem zaskoczona, że tak znana, wpływowa osoba i tak niesamowita odpada. Szkoda, że nie mogła pokazać na co ją stać, ale niestety takie są reguły programu. Ta edycja jest bardzo mocna, jest bardzo wysoki poziom. nawet byliśmy na „live’ie” i byłam w szoku, jak wysoki poziom reprezentują pary. Grono męskie jest trochę wyżej niż dziewczyny, ale zobaczymy jak się rozkręcą dziewczyny. Teraz dla mnie TOP to Tomek Barański, bo jest z Olą Kot, moja ulubiona para. Bardzo fajnie się też zaprezentował Rafał Szatan, Damian Kordas, Basia.

A wy na kogo stawiacie?

Zobacz: Taniec z gwiazdami 10. Wszyscy uczestnicy na parkiecie! Tak wystąpiły pary nowej edycji! Kto dostał najlepsze noty?


Sandra Kubicka i Adam Adamonis - Taniec z gwiazdami 10

Sandra Kubicka i Adam Adamonis - Taniec z gwiazdami 10

Sandra Kubicka - jesienna ramówka Polsat 2019

Sandra Kubicka - jesienna ramówka Polsat 2019

Z kim Sandra Kubicka zatańczy w Tańcu z gwiazdami?

Z kim Sandra Kubicka zatańczy w Tańcu z gwiazdami?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×