Szukaj

Co wypada damie po 40-stce? Małgorzata Rozenek nie będzie zadowolona z komentarza mentorki „Projektu Lady” [WIDEO]

Małgorzata Rozenek kontra Irena Kamińska-Radomska

Małgorzata Rozenek kontra Irena Kamińska-Radomska

Małgorzata Rozenek i Irena Kamińska-Radomska nie zgadzają się ze sobą

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie najjaśniejszą gwiazdą TVN-u. Aktualnie stacja emituje trzeci sezon hitowego show – Projekt Lady. Ze względu na zasady i przesłanie, które towarzyszą mentorkom i uczestniczkom, styl ubierania się Rozenek bardzo często poddawany jest ostrej ocenie, a wszystko to za sprawą odważnych stylizacji gwiazdy. Jaki stosunek do tego ma Małgosia?

Ja się czuję szczęśliwą, spełnioną kobietą i to pozwala mi na zakładanie tego, co chcę – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Rozenek przedstawiła też swoją teorię na temat ubioru i zachowania współczesnej damy:

Nie, absolutnie nie. I powiem więcej, uważam, że ostatnio największym problemem jest to, że kobiety za bardzo przejmują się tym, co myślą o nich inni. I w ogóle pozwalają obcym osobom na podejmowanie podświadomie decyzji za nie. Twoje życie jest twoim, to ty powinnaś żyć tak, jak ty uważasz. Oczywiście, to się przekłada na strój, ale ten sposób nastawienia przekłada się potem na wszystko inne. Uważam, że dama to jest kobieta nie ta, która jest zakryta od góry do dołu, ale która jest osobą, która szanuje siebie i szanuje innych ludzi, i zachowuje się honorowo. To jest dama. Natomiast to, czy ona ma na sobie bikini czy habit, nie ma żadnego znaczenia.

Nieco inne zdanie w tym temacie ma mentorka Projektu Lady, Irena Kamińska-Radomska, która uważa, że wiek zobowiązuje do pewnego stylu:

Czy coś wypada osobie młodszej, a starszej nie? Jest coś takiego. Przede wszystkim pewna skromność; uważam, że u osób starszych powinna być bardziej restrykcyjnie respektowana jeśli chodzi o wygląd. Ja wiem, że będę miała wiele przeciwniczek tej wypowiedzi, ale ja akurat uważam, że kobieta, która jest naprawdę starsza, nie powinna nosić przezroczystych ubiorów, czy nie powinna zbyt wulgarnie się malować. Chociaż tak naprawdę młoda też nie. Wulgarność nigdy nie jest w cenie.

Czyja opinia jest wam bliższa?

Ekstrawagancka Małgorzata Rozenek przed studiem „Dzień Dobry TVN”. Jej cudna torbeczka kosztowała jedynie 1300 złotych!

Srogie mentorki „Projekt Lady” promują trzeci sezon programu. Tatiana Mindewicz-Puacz z każdą edycją wygląda coraz lepiej!

Tak wygląda Lady XXI wieku! Małgorzata Rozenek pokazała to, co ma najlepsze, a przy tym wyglądała jak prawdziwa dama!


Małgorzata Rozenek na konferencji prasowej

Małgorzata Rozenek na konferencji prasowej "Projekt Lady"

Irena Kamińska-Radomska na bankiecie Projekt Lady

Irena Kamińska-Radomska na bankiecie Projekt Lady

Małgorzata Rozenek na konferencji prasowej

Małgorzata Rozenek na konferencji prasowej "Projekt Lady"

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Rozenek się za ekstrawaganko ubiera. Mentora Irena ma 100% rację.

 • Gość pisze:

  Może już nadszedł czas, żeby TVN znalazl damę by poprowadziła ten program.
  Podobnie w przypadku programu „Top Model” – pani Krupa nie powinna go prowadzić bo Top Modelką nie jest i nigdy nie była.

 • Gość pisze:

  Rozenek damą???!!! Litości… Na początku telewizyjnej kariery jeszcze się krygowała i zakładała wyłącznie grzecznie sweterki, teraz bez żenady wywala wszędzie te sztuczne cyce :(((((

 • Gość pisze:

  Ma rację. Od kiedy Rozenek jest damą. Nigdy nią nie była. Wiele zabiegów i ubieranie się w drogie ciuchy, bo ją stać nie czynią ją żadną damą. Dama sama umie się ubrać. Nie potrzebuje stylisty za grube pieniądze. Też nie wiem, co ona robi tym programie. Chyba Miszczak bardzo źle wybrał, jak zwykle ostatnio.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×