NewsyMentorka z "Projektu Lady" o synu Małgorzaty Rozenek. Tatiana ubolewa tylko nad jednym

Mentorka z "Projektu Lady" o synu Małgorzaty Rozenek. Tatiana ubolewa tylko nad jednym

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Marta Borkowska

10.07.2020 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zdjęcia do programu Projekt Lady ruszyły pełną parą. To już piąta edycja tego popularnego show, w którym niewątpliwą gwiazdą jest prowadząca Małgorzata Rozenek. Bohaterkami programu są dziewczęta, które do tej pory nie stroniły od zabawy, wulgaryzmów, czy używek. Gospodyni programu razem z pozostałymi mentorkami próbuje nauczyć je dobrych manier i zamienić zbuntowane nastolatki w prawdziwe damy.

W tej ciężkiej przeprawie Rozenek może liczyć na wsparcie trenerki protokołu dyplomatycznego dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej i trenerki rozwoju osobistego Tatiany Mindewicz-Puacz. Do tej pory mogliśmy zobaczyć już cztery edycje programu, w którym uczestniczki zdecydowały się porzucić dotychczasowe życie i pod okiem specjalistek poddać się przemianie.

Piąty sezon programu ze względu na pandemię koronawirusa startuje z opóźnieniem. Dotychczas premierowe odcinki były kręcone późną wiosną, a premiera show miała miejsce latem. Dobrą wiadomością dla wszystkich fanów tego formatu są pierwsze zdjęcia z planu, które udowadniają, że już niebawem zobaczymy najnowsze odcinki.

Projekt Lady 5: czy mentorka Tatiana poznała już Henia?

Piąta edycja Projektu Lady nagrywana jest w położonym od 30 kilometrów od Warszawy Rozalinie i to właśnie tam gwiazda zatrzymuje się z Heniem podczas zdjęć. W programie po raz kolejny występuje w roli prowadzącej. Produkcja przykłada niezwykłą uwagę do bezpieczeństwa zarówno Małgorzaty, jak i jej synka. Okazuje się, że jej koleżanki z planu nie miały jeszcze okazji poznać chłopca.

Po tych pandemicznych miesiącach wszyscy na planie bardzo się pilnujemy. Nie miałam jeszcze nawet okazji poznać Henia – mówi "Party" Tatiana Mindeiwcz-Puacz.

Wiadomo już, że zdjęcia potrwają mniej więcej do połowy sierpnia. Być może do tego czasu mały Majdan zostanie przedstawiony ekipie programu.

Henio Majdan
Henio Majdan
Projekt Lady 5
Projekt Lady 5
Projekt Lady 5
Projekt Lady 5
Projekt Lady 5
Projekt Lady 5
Projekt Lady 5
Projekt Lady 5
Projekt Lady 5
Projekt Lady 5
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także