Praca na planie „Projekt Lady” wre. Rozenek wygląda bezbłędnie, ale to pani Irenka kradnie uwagę. Co za zmiana

Projekt Lady 5 – zdjęcia z planu

Projekt Lady 5 – zdjęcia z planu

Projekt Lady 5 niebawem pojawi się na antenie TVN. Małgosia Rozenek pokazała pierwsze zdjęcia z planu. Prowadząca wygląda obłędnie, ale to pani Irenka kradnie wszystkie spojrzenia. 

Zdjęcia do programu Projekt Lady ruszyły pełną parą. To już piąta edycja tego popularnego show, w którym niewątpliwą gwiazdą jest prowadząca Małgorzata Rozenek. Bohaterkami programu są dziewczęta, które do tej pory nie stroniły od zabawy, wulgaryzmów, czy używek. Gospodyni programu razem z pozostałymi mentorkami próbuje nauczyć je dobrych manier i zamienić zbuntowane nastolatki w prawdziwe damy.

W tej ciężkiej przeprawie Rozenek może liczyć na wsparcie trenerki protokołu dyplomatycznego dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej i trenerki rozwoju osobistego Tatiany Mindewicz-Puacz. Do tej pory mogliśmy zobaczyć już cztery edycje programu, w którym uczestniczki zdecydowały się porzucić dotychczasowe życie i pod okiem specjalistek poddać się przemianie.

Piąty sezon programu ze względu na pandemię koronawirusa startuje z opóźnieniem. Dotychczas premierowe odcinki były kręcone późną wiosną, a premiera show miała miejsce latem. Dobrą wiadomością dla wszystkich fanów tego formatu są pierwsze zdjęcia z planu, które udowadniają, że już niebawem zobaczymy najnowsze odcinki.

Projekt Lady 5: pani Irenka zachwyca stylizacją

Praca na planie programu już się rozpoczęła, czego dowodem są zdjęcia publikowane wprost z pałacu w Rozalinie. Ponownie w roli prowadzącej możemy zobaczyć Małgorzatę Rozenek, która zaledwie kilka tygodni temu urodziła swojego syna Henia.

Chociaż od porodu minęło niewiele czasu, to świeżo upieczona mama już może pochwalić się świetną figurą. Gwiazda błyskawicznie wróciła do formy, a jej stylizacje niezmiennie zachwycają. Na opublikowanych zdjęciach widzimy, że prowadząca ponownie, jak w poprzednich edycjach postawiła na niezwykle kobiece garnitury. Połączenie klasyki i charakteru w jej wydaniu jest strzałem w dziesiątkę.

Tymczasem w Rozalinie… @projekt.lady.tvn – czytamy pod zdjęciem.

Metamorfoza Ireny Kamińskiej-Radomskiej

Rozenek jak zwykle olśniewa swoją stylizacją, ale nasze oczy są zwrócone na panią Irenkę. Trenerka protokołu dyplomatycznego w tym sezonie zaprezentuje się zupełnie odmieniona. Do tej pory stawiała na bardzo zachowawcze stroje. Tym razem widzimy ją w czarnych cygaretkach oraz tunice z wielką kokardą ozdobioną perłami. Takiego kompletu nie powstydziłyby się największe ikony stylu.

Jakby tego było mała, Irena Kamińska-Radomska postanowiła również nieco odświeżyć fryzurę – na jej włosach pojawiły się delikatne fale. Mentorka w nowej odsłonie prezentuje się zjawiskowo.


Projekt Lady 5

Projekt Lady 5

Projekt Lady 5

Projekt Lady 5

Projekt Lady 5

Projekt Lady 5

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×