Sara Egwu-James pojedzie na Eurowizję Junior? Roxie jest na tak. Wybrała nawet dla niej piosenkę

Roksana Węgiel, Sara Egwu-James

Roksana Węgiel, Sara Egwu-James

Roksana Węgiel odniosła historyczny sukces, zwyciężając podczas Eurowizji Junior 2018. W kolejnym roku Viki Gabor również wyśpiewała sobie pierwsze miejsce. Czy zdaniem Roksany Sara Egwu-James byłaby ich godną następczynią ?

Roksana Węgiel do show-biznesu trafiła jako 12-letnia dziewczynka. Zadebiutowała na scenie The Voice Kids. Podczas przesłuchań w ciemno zwróciła na siebie uwagę wszystkich trenerów, którzy walczyli, by mieć ją u siebie. Ostatecznie wybrała drużynę Edyty Górniak. Pod skrzydłami doświadczonej wokalistki przechodziła przez kolejne etapy show. Bez większych problemów udało jej się dotrzeć do ścisłego finału, w którym nie miała sobie równych. Jej kariera po programie od razu nabrała rozpędu.

Kolejnym wielkim sukcesem Roksany był występ na Eurowizji Junior w Mińsku w 2018 roku. Młoda piosenkarka odniosła pierwsze, historyczne zwycięstwo dla Polski, występując z piosenką Anyone I Want To Be. Jej wielki sukces po roku powtórzyła Viki Gabor. Czy Sara Egwu-James ma szansę być trzecią zwyciężczynią dziecięcego show, które w tym roku odbędzie się w Paryżu?

Roksana Węgiel o występie Sary Egwu-James na Eurowizji Junior

Roksana od momentu swojego debiutu cały czas podbija scenę muzyczną i nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Wygrana na dziecięcej Eurowizji tylko potwierdziła siłę jej talentu. Kolejną nastolatką, która dzięki The Voice Kids stawia pierwsze kroki w show-biznesie, jest Sara Egwu James, czyli zwyciężczyni czwartej odsłony programu.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Roksana zdradziła, co myśli o tym, aby to właśnie Sara pojawiła się na tegorocznej Eurowizji Junior:

Byłaby dobrą reprezentantką. Trzymam mocno kciuki za Sarę. To przede wszystkim od niej zależy, czy w ogóle tego chce.

W jakim repertuarze widziałaby ją Roksana?

Sara się odnajduje raczej w takich balladach. Bardzo mocno trzymam kciuki za Sarę i pozdrawiam ją, bo jest cudowna.

Jesteście fanami Sary?

Zobaczcie, co w temacie Eurowizji Junior do powiedzenia ma sama Sara:


Sara Egwu-James – finał The Voice Kids 4

Sara Egwu-James – finał The Voice Kids 4

Sara Egwu-James – finał The Voice Kids 4

Sara Egwu-James – finał The Voice Kids 4

Sara Egwu-James ma nową fryzurę

Sara Egwu-James ma nową fryzurę

Komentarze

 • Tomasz pisze:

  Do Krystiana to że według ciebie jest utalentowana, nie daje jej prawa do wybierania drugie artyście utworów – Otóż to jej iwidualna decyzja, a Roksana co najwyżej może jej zaproponować gatunek czy nawet piosenkę ale to nie do niej należy wybór.

 • Krystian pisze:

  do Gośćewa Ty lepiej głosu nie zabieraj dziewucho jedna, bardziej tępa niż niezatemperowany ołówek! Roksana to wielki autorytet! Wspaniała wokalistka, która zachwyca swym głosem i bogatym repertuarem setki tysięcy swych fanów i ma =jak najbardziej prawo do sugerowania jaki repertuar ma wybrać jej młodsza koleżanka.

 • Gośćewa pisze:

  Niech lepiej Roxi jej piosenek nie wybiera.Bo od niej obecnie to chała.Jedna jej się udała.

 • Gość pisze:

  Piękna i utalentowana dziewczyna

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×