Szukaj

Sandra Kubicka traci kontrakty przez „Taniec z gwiazdami”! Nie tak miała wyglądać jej przygoda z programem [WIDEO]

Sandra Kubicka, Taniec z gwiazdami

Sandra Kubicka, Taniec z gwiazdami

Sandra Kubicka przez udział w Tańcu z gwiazdami straciła kilka kontraktów. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką. Zobacz, co zdradziła.

Sandra Kubicka na co dzień pracuje jako modelka. Możemy podziwiać ją w kampaniach największych marek. W wakacje swoją pracę musiała jednak przerwać, by w pełni skupić się na przygotowaniach do występów w Tańcu z Gwiazdami. Treningi przed każdym odcinkiem zabierają Sandrze sporo czasu i energii, a to oznacza, że nie jest w stanie poświęcić się modelingowi, który wymaga od niej obecności na planie wielogodzinnych sesji zdjęciowych czy podróży w najdalsze zakątki świata.

Zobacz: Sandra Kubicka wyjawiła szokujące kulisy rozstania z narzeczonym: „Zniszczył mnie psychicznie” [WIDEO]

Sandra Kubicka porzuciła modeling na czas Tańca z gwiazdami

Sandra nie była przygotowana na to, że tak długo będzie występować w programie. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Ja przygotowałam się na dwa, trzy odcinki i myślałam, że będę wracać do ludzi. Jednak nie dotknęła mnie klątwy modelki, którą mnie wszyscy straszyli. Ale to, że nie odpadłam pozmieniało mi plany. Klienci byli gotowi mnie przyjąć z powrotem, a teraz muszą czekać co się wydarzy.

Zobacz: Sandra Kubicka przez zniszczone włosy musiała pilnie zmienić fryzurę. Metamorfoza zachwyciła internautów: „Myślałam że to Siwiec”

Sandra Kubicka, Adam Adamonis - Taniec z gwiazdami, odcinek 5

Sandra Kubicka, Adam Adamonis – Taniec z gwiazdami, odcinek 5

Co w takim razie z jej kontraktami, z których modelka się nie wywiązała?

W modelingu mamy sezony. W lato trzeba robić sesje do sezonu zimowego. W zimę do sezonu letniego. Niestety były sesje, które były ustawione ze mną i nie byłam w stanie wsiąść w samolot i lecieć do Hiszpanii, Norwegii czy Miami. Ale oni wiedzą, że potem wrócę. Tę pracę straciłam, ale to są moi stali klienci więc myślę, że nie będzie problemu jak zrobię te sesje za pół roku.

Cała rozmowa z Sandrą poniżej.

Zobacz: Legenda TVP odrzuciła propozycję udziału w “Tańcu z gwiazdami”! Po jej słowach zrobi się głupio większości gwiazd show Polsatu


Sandra Kubicka i Adam Adamonis - Taniec z gwiazdami, czwarty odcinek

Sandra Kubicka i Adam Adamonis - Taniec z gwiazdami, czwarty odcinek

Sandra Kubicka i Adam Adamonis - Taniec z gwiazdami 10

Sandra Kubicka i Adam Adamonis - Taniec z gwiazdami 10

Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke - Taniec z gwiazdami, szósty odcinek

Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke - Taniec z gwiazdami, szósty odcinek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×