Renata Gabryjelska jest żoną jednego z najbogatszych Polaków! Gwiazda „Złotopolskich” zdradziła przepis na udane małżeństwo. „Te trzy rzeczy u mnie działają”

Renata Gabryjelska o małżeństwie

Renata Gabryjelska o małżeństwie

Renata Gabryjelska szczerze o swoim małżeństwie. Mało osób wie, ale jest żoną jednego z najbogatszych Polaków! Kim jest jej wybranek?

Renata Gabryjelska przed laty weszła do show-biznesu jako modelka. W 1993 roku zdobyła tytuł I wicemiss Miss Polonia. Dwa lata później zadebiutowała w filmie Girl Guide. Później wcielała się w rolę Ewy Kowalskiej w telenoweli Telewizji Polskiej, Złotopolscy, gdzie grała u boku między innymi Ani Przybylskiej i Andrzeja Piasecznego. Od dłuższego czasu piękność jest raczej na uboczu show-biznesu. Na co dzień para się bowiem… reżyserią, o czym opowiedziała Jastrząb Post:

Tak naprawdę chyba najbliższe jest mi to, co teraz robię. Bo od 15 lat reżyseruję filmy i stoję po drugiej stronie kamery. Pamiętam swoje doświadczenie, kiedy w 2019 roku debiutowałam swoim pełnometrażowym filmem fabularnym na festiwalu w San Diego w Stanach Zjednoczonych i w pewnym momencie stanęłam przed fotoreporterami, stanęłam na takiej ściance i to był taki moment, że te wszystkie doświadczenia, które miałam i z modelingu i z aktorstwa i z tego, że byłam przyzwyczajona i potrafiłam się na tej ściance odnaleźć.

Mało osób wie, że Renata w 2002 roku sformalizowała związek ze starszym o 14 lat założycielem radia RMF FM i milionerem, Stanisławem Tyczyńskim. W 2013 roku mężczyzna uplasował się na 93. miejscu na Liście Najbogatszych Polaków z majątkiem 200 mln zł. Para nie doczekała się dzieci. Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z byłą aktorką na temat jej związku.

Renata Gabryjelska o swoim małżeństwie

Nasza rozmówczyni najpierw wypowiedziała kilka zdań na temat macierzyństwa:

To jest taka bardzo osobista sprawa każdej kobiety. Ważne jest to, aby szanować tą sferę prywatną. Nie każda kobieta chce o tym mówić. Są kobiety, które się tym dzielą, są kobiety, które chcą zachować tą sferę dla siebie. Ja się bardzo oszczędnie dzielę swoją prywatnością. Uważam, że ten nasz świat prywatny jest piękny i nie chcę go wystawiać na publiczny widok. Chciałabym go zachować dla siebie.

Jaki jest jej przepis na udane małżeństwo? Wymieniła trzy rzeczy, które są najważniejsze w związku. Chodzi o przyjaźń, słuchanie siebie wzajemnie i poczucie humoru.

Bardzo ważną rzeczą jest przyjaźń. Życie i przyjaźnienie się z ta drugą połówką. Bardzo ważne jest słuchanie siebie i tego, co ta druga osoba ma do powiedzenia. Ważne jest także poczucie humoru. Nie wszystko trzeba brać na poważnie, trzeba umieć się czasami z czegoś pośmiać. Te trzy rzeczy u mnie działają.

Aż grzech nie skorzystać ze wskazówek Renaty, która dzięki nim cieszy się udanym małżeństwem od ponad dwóch dekad.


Renata Gabryjelska w Dzień Dobry TVN

Renata Gabryjelska w Dzień Dobry TVN

Stanisław Tyczyński

Stanisław Tyczyński

Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska

Komentarze

 • Gość pisze:

  „Od 15 lat robi filmy”, a jedyny pełny metraż zrobila cztery lata temu. Trudno liczyć zadaniowe szkolne etiudy filmowe które robila gdzies w 2006-9.

 • Gość pisze:

  Taka paniusia się zrobiła,a stary dziad jak to stary dziad przyzwyczajeń nie lubi zmieniać z tymi receptami na udane małżeństwa to bym raczej uważała.

 • Gość pisze:

  Renata gdybyś wzięła sobie faceta ze swego pokolenia to był u sukces małżeński a nie Pana który porywy młodości miał za Saba i w srenim wieku założył rodzine i siedzi na pupie więc się nie wymadrzaj ale życzę ci jak najlepiej

 • Gość pisze:

  Nie ma recepty namalzenstwo.nie madrkujcie paniusie.jedni faceci siedzą na tyłku ale po latach i tak spróbują chyba ze ofiary losu albo dziady.połowa zaś znosi zdrady mężów z różnych powodow

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×