Szukaj

Uczestniczki “Projekt Lady” walczą z francuskim w sercu Paryża! Nic, tylko ręce załamać! [WIDEO]

Niezwykła wycieczka uczestniczek Projekt Lady

Projekt Lady zrobił furorę w telewizji i przypadł do gustu wybrednym widzom. Obserwowanie zmagań nieokrzesanych dziewcząt, które walczą z dotychczasowymi nawykami, żeby przemienić się w prawdziwe damy podbiło serca Polaków, a oglądalność trzeciego sezonu show bije rekordy. Zbliżamy się powoli do końca sezonu, a przed uczestniczkami coraz trudniejsze wyzwania.

W 10 odcinku mentorki zabrały swoje podopieczne do Paryża. Dla wielu z nich była to pierwsza w życiu podróż za granicę i lot samolotem, ale prawdziwe emocje zaczęły się dopiero w stolicy mody. Krótka lekcja francuskiego, której udzieli kandydatkom na damę Małgorzata Rozenek może okazać się niewystarczająca, by poruszać się swobodnie po Paryżu. Jakie atrakcje czekały na dziewczęta we Francji?

Zwiedzanie miasta, obiad w eleganckiej restauracji i przede wszystkim nauka. Dziewczęta czeka wizyta w Akademii Międzynarodowej Dyplomacji, spotkania z  ambasadorami i kurs zasad protokołu dyplomatycznego. Egzamin ze zdobytej wiedzy odbędzie się podczas uroczystej kolacji w towarzystwie przedstawicieli arystokracji i dyplomacji.

Przygotowania do tego wyjątkowego spotkania nie będą łatwe i przyjemne. Kreacje, które dostarczono specjalnie na tę okazję nie wszystkim uczestniczkom przypadną do gustu. A to nie koniec nieprzewidzianych wypadków. Spotkanie z szanowanymi  i znamienitymi osobowościami będzie obfitowało w mnóstwo podchwytliwych zadań i zaskakujących sytuacji.

Po tak stresującym obiedzie, przyjdzie pora na chwilę oddechu. Wieczór dziewczęta spędzą w gronie rówieśników  – studentów z Paryża. O czym będą rozmawiać? Czy znajdą wspólne tematy? Do jakich wniosków i przemyśleń dojdą uczestniczki po tym spotkaniu?

Które uczestniczki pojadą w dalszą podróż po Francji? Dowiemy się już w poniedziałek, 23 lipca, o godz. 21.30.

Mentorka „Projektu Lady” zaliczyła niezłą wpadkę przy stole! Uczestniczki ryknęły śmiechem [WIDEO]

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!

Mentorka z programu Projekt Lady nie miała wątpliwości! Bez wahania wskazała swoją ulubioną WAGs! „Miło się na nią patrzy” [WIDEO]


Czy oglądasz “Projekt Lady”?

×