Exclusive"Projekt Lady" znika z anteny. Zwyciężczyni show komentuje i ujawnia smutną prawdę. To dlatego program nie doczekał się kontynuacji

"Projekt Lady" znika z anteny. Zwyciężczyni show komentuje i ujawnia smutną prawdę. To dlatego program nie doczekał się kontynuacji

Magdalena Lubacz o zakończeniu Projektu Lady
Magdalena Lubacz o zakończeniu Projektu Lady

14.02.2023 07:00, aktual.: 14.02.2023 11:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Projekt Lady doczekał się sześciu edycji. Pierwsze pięć wyemitowano na antenie TVN-u, a ostatnią w TVN Style. Show pojawiło się w ofercie stacji w 2016 roku. Pierwszy sezon wygrała Patrycja Wieja. W kolejnych triumfowały: Roksana GacMagdalena LubaczLibov MirukDagmara Czerwińska Agata Łabuda.

Chociaż widowisko śledziło grono wiernych fanów, których należy liczyć w setkach tysięcy, to ostatecznie podjęto decyzję o zakończeniu emisji kolejnych jego odsłon. Małgorzata Rozenek decyzję szefostwa podsumowała w następujący sposób:

To był świetny program, który zrobił wiele dobrego. Bardzo dużo dziewczyn dostało szansę do tego, żeby zmienić swoje życie i bardzo wiele z tej szansy skorzystało. Myślę, że 5 edycji, które było, to wystarczająca ilość – zwierzyła się reporterce Jastrząb Post.

O kilka słów pokusiła się także Magdalena Lubacz, która wygrała trzeci sezon.

Magdalena Lubacz o zakończeniu emisji Projektu Lady

Maluba, jak mówiły na nią uczestniczki show, przyznała, że nie śledziła dwóch ostatnich części Projektu Lady. Zwróciła uwagę na powtarzające się zadania, przez co formuła stawała się coraz nudniejsza:

Po moim sezonie obejrzałam już tylko jeden sezon "Projektu Lady" i później przestałam oglądać ten program, bo te zadania wszystkie się powielały, co nie wzbudzało to we mnie takiego samego zainteresowania jak kiedyś.  Spodziewałam się takiej decyzji stacji, że program w końcu się zakończy.

Magda uważa, że zakończenie formatu było kwestią czasu. Sama swoją przygodę uważa za coś szczególnego:

Myślę, że tak będzie z każdym reality show, że ludzie zaczynają się nudzić takim formatem. Nie byłam załamana, bo dużo wyciągnęłam z tego programu. Z dziewczynami z mojej edycji mam kontakt. Mam bardzo dobry kontakt z panią Irenką, więc to, że tego nie będzie w telewizji, niczego nie zmienia w moim życiu.

Lubicz żałuje tylko, że inne rebeliantki pragnące zmiany w swoim życiu, nie będą już miały okazji wziąć udziału w Projekcie Lady:

Szkoda tylko dziewczyn, które nie będą miały szans na zmianę. Ale myślę, że jak dochodzi do kolejnych edycji, to dużo ludzi traktuje to nie jako szansę na zmianę, tylko bardziej jako show. Czy faktycznie w kolejnych edycjach dziewczyny chciały się zmienić? Chyba nie do końca.

Cała rozmowa poniżej.

Magdalena Lubacz, Tatiana Mindewicz-Puacz, Marta Tomczak, Irena Kamińska-Radomska, Roksana Gac - podczas otwarcia salonu kosmetycznego
Magdalena Lubacz, Tatiana Mindewicz-Puacz, Marta Tomczak, Irena Kamińska-Radomska, Roksana Gac - podczas otwarcia salonu kosmetycznego
Magdalena Lubacz - finał Projekt Lady 6
Magdalena Lubacz - finał Projekt Lady 6
Magdalena Maluba Lubacz - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
Magdalena Maluba Lubacz - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
Magdalena Lubacz  - Premiera filmu Heaven in Hell
Magdalena Lubacz - Premiera filmu Heaven in Hell
Magdalena Lubacz
Magdalena Lubacz
Magdalena Lubacz
Magdalena Lubacz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także