Szukaj

Podniecony Michał Szpak do Patrycji Markowskiej o nowym sezonie „The Voice”: „Jezu, idziemy”. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał [WIDEO]

Patrycja Markowska nie wystąpi w kolejnej edycji The Voice of Poland. Za to z wielką chęcią w fotelu jurora zasiądzie Michał Szpak, który swoją radością podzielił się z koleżanką z planu muzycznego show TVP.
Michał Szpak, Patrycja Markowska The Voice

Michał Szpak, Patrycja Markowska The Voice

Program The Voice of Poland cieszy się niesłabnącą oglądalnością. Muzyczne show wylansowało już kilka gwiazd, oprócz uczestników wypromowało także jurorów. Sporą sympatią wśród widzów i podopiecznych przez kilka sezonów cieszyła się Patrycja Markowska, która ze względu na inne projekty zmuszona była opuścić grono trenerów.

Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką otwarcie przyznała, że raczej szybko nie zasiądzie w czerwonym fotelu:

Nie sądzę. Nie dlatego, że nie mam szacunku, bo program jest świetnie robiony i jego się świetnie ogląda, natomiast jest we mnie jakieś przemęczenie. Ja skończyłam program „The Voice of Poland” i wpadłam w całe trybiki płyta „Droga” z moim tatą. Musieliśmy tę płytę nagrać, skończyć, wypromować. Teraz też gram dużo koncertów. Doba ma 24 godziny, jestem do tego mamą i muszę gdzieś znaleźć tę równowagę. Podziwiam kobiety, które są ciągle na wysokich obrotach, bo pogodzić to jest notorycznie ciężko. Być może przyjdzie taki moment, że się poczuje gotowa, ale na razie trzymam kciuki za nowych ludzi.

Patrycja przyznała, że osobą, która szczególnie ekscytuje się swoim udziałem w programie The Voice of Poland jest Michał Szpak. Artystka przytoczyła ich rozmowę po jednym z jej koncertów:

Michał sobie poradzi. On to kocha. Ja pamiętam, jak on przyszedł na mój koncert do Hard Rock Cafe, tuż po skończeniu „The Voice of Poland” i mówi: „Jezu, idziemy, nowy sezon”. Ja mówię: „Michał, ja jestem wykończona”. A on tym żyje, on to uwielbia, ona kocha się pokazać, on jest w tym świetny, ludzie go uwielbiają, dlatego myślę, że prowadzenie koncertu jest czymś podobnym tak naprawdę. To trzeba lubić. On ma charyzmę i myślę, że sobie świetnie poradzi.

Spodziewaliście się po Michału takiej ekscytacji?

Zobacz: Michał Szpak zaśpiewał “Tamagochi” w hołdzie dla Kory! To wykonanie przejdzie do historii! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak wytknął Tulii aż dwa błędy na Eurowizji! To dlatego nie poszło im w półfinale

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery


Grzegorz Hyży ma konflikt z Michałem Szpakiem?

Grzegorz Hyży ma konflikt z Michałem Szpakiem?

Patrycja Markowska w staniku

Patrycja Markowska w staniku

Patrycja Markowska w staniku

Patrycja Markowska w staniku

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×