Natalia Siwiec w dobie inflacji kupuje kolejne nieruchomości. Po mieszkaniu w Meksyku inwestuje w innej części świata. „Czasy są jakie są”

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Inflacja coraz bardziej daje o sobie znać. Natalia Siwiec zwróciła uwagę na coraz wyższe ceny, a przy okazji zdradziła, w co inwestuje swoje oszczędności. To kolejna nieruchomość za granicą.

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że inflacja w Polsce w sierpniu wyniosła 16,1%. Po raz ostatni ceny tak mocno poszybowały w górę w marcu 1997 roku. Analitycy zauważyli, że „słynny cukier” w ciągu 30 dni podrożał o 41,3%. Brzmi jak kiepski żart? Jeszcze gorzej wygląda sytuacja w przypadku opału. Ceny w ciągu roku zwiększyły się aż o 157%. Inflacja daje po kieszeniach wszystkim Polakom. Na każdym kroku odczuwa ją także Natalia Siwiec.

Miss Euro 2012 nie udaje, że jest różowo i z przerażeniem komentuje ceny w sklepach, które idą w górę jak szalone. Modelka zauważyła, że wartość pieniądza spada, dlaczego część oszczędności inwestuje w nieruchomości. O szczegółach swojego biznesu opowiedziała reporterce Jastrząb Post przy okazji prezentacji kolekcji wózków Cybex Rockstar.

Natalia Siwiec o inflacji i inwestowaniu w nieruchomości

Siwiec podzieliła się z nami swoimi wrażeniami z ostatnich wizyt w sklepach:

Myślę, że każdy odczuwa inflację. Wszystko jest szokiem. Idzie się do sklepu i człowiek jest w szoku, ile wszystko kosztuje. Czasy są jakie są. Jest bardzo specyficznie, jest inaczej i nie wiem, czy to się zmieni w najbliższym czasie. Raczej nie.

Czy Natalia i Mariusz musieli z czegoś zrezygnować przez wzrost cen?

Nie kojarzę, żebyśmy coś takiego zrobili. Ale na pewno inaczej planujemy swoje wydatki, zastanawiamy się, co i jak. Wszystkie inwestycje bardziej rozważamy. Gdzie i jak wydać pieniądze. To jest na pewno więcej myślenia i kombinacji.

Gwiazda i jej ukochany niedawno kupili mieszkanie w Meksyku. Teraz zdecydowali się na zakup kolejnej nieruchomości – tym razem na drugim końcu świata:

My też inwestujemy w nieruchomości. Myśleliśmy o nowym domu. Właściwie już prawie kupiliśmy jeszcze jedno mieszkanie w Meksyku, ale stwierdziliśmy, że jednak nie, bo Meksyk już mamy, więc może Bali. Ale na razie tylko tak oglądaliśmy, przeglądaliśmy domy na Bali. To jest jeszcze odległa sprawa.

Cała rozmowa poniżej.


Natalia Siwiec kupiła dom w Meksyku

Natalia Siwiec kupiła dom w Meksyku

Natalia Siwiec z Mią i Mariuszem Raduszewskim w Meksyku

Natalia Siwiec z Mią i Mariuszem Raduszewskim w Meksyku

Natalia Siwiec z Mią i Mariuszem Raduszewskim w Meksyku

Natalia Siwiec z Mią i Mariuszem Raduszewskim w Meksyku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×