Natalia Siwiec zaprosiła kamery do swojego królestwa! Pochwaliła się mieszkaniem i córką! Modelka planuje już drugie dziecko! [WIDEO]

Natalia Siwiec córka, dom, Dzień Dobry TVN

Natalia Siwiec córka, dom, Dzień Dobry TVN

Natalia Siwiec o swojej córeczce

Lekko ponad miesiąc temu, a dokładnie 21 sierpnia, Natalia Siwiec urodziła córeczkę. Bardzo długo trwały spekulację na temat imienia dziecka, a nawet pojawiły się plotki na temat wynajęcia surogatki przez modelkę. Natalia i jej mąż Mariusz dopiero po 3 dniach od narodzin zdecydowali się nadać córce imię Mia. A doniesienia o skorzystaniu z usług innej kobiety, który miałaby urodzić dziecko parze okazały się bzdurą i bardzo szybko zostały zdementowane.

Mia ma już miesiąc, a Natalia Siwiec postanowiła zaprosić ekipę Dzień Dobry TVN do swojego domu, gdzie w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską wyznała m.in jaką jest mamą i co narodziny ślicznej córeczki zmieniły w życiu modelki.

Zmieniło mi się podejście do życia jeszcze, jak Mia była w brzuchu. To zmienia kobietę. Jak się pojawia ta mala istota na świecie, to ciężko sobie wyobrazić ze była w brzuchu. To niesamowity cud. Patrzymy w nią jak w obrazek. Dużą przyjemność sprawia nam spędzanie czasu z nią. Jest dla nas najpiękniejsze na świecie.

Spodziewałam się, że ta mała istota, która nie potrafi się sobą zaopiekować będzie wymuszała na mnie to, że będę musiała się nią zaopiekować. A to nie jest tak. Jak się staniesz rodzicem to szkoda ci każdej sekundy. Każdego dnia robi coś nowego, rośnie. Szkoda każdej chwili przegapić – wyznała Siwiec podczas wywiadu.

Natalia, która jest ambasadorką marki INDIGO, co chwilę podkreślała, że Mia jest bardzo grzecznym dzieckiem, z czego ogromnie się cieszy. Modelka zdradziła również, że razem z Mariuszem rozmyślają nad drugim dzieckiem, skoro rodzicielstwo przychodzi im z taką łatwością.

Śpi, je i się uśmiecha. No i jeszcze stęka.

Bardzo się cieszymy, że takim jest dzieckiem. Zobaczymy jak będzie dalej. Na razie jest cudownie. Zaczęliśmy myśleć, że skoro dzieci są takie spokojne i skoro ta opieka przyszła nam z taka łatwością, to może powinniśmy drugie szybko zrobić. Ale bardzo często jest tak, że to drugie, to jest diabełek – śmieje się Natalia.

Młodym rodzicom życzymy dużej pociechy z maluszka oraz czekamy na kolejne wieści o rodzicielskich perypetiach i kolejnej ciąży!

Cały wywiad z Natalią Siwiec poniżej:

 

Natalia Siwiec, Zosia Ślotała, Karolina Gilon o najnowszych trendach w manicure

Natalia Siwiec - pokój córki

Natalia Siwiec – pokój córki

Natalia Siwiec, ambasadorka Indigo - Targi Beauty 2017

Natalia Siwiec, ambasadorka Indigo – Targi Beauty 2017

Natalia Siwiec pokazała córkę i płaski brzuch

Natalia Siwiec pokazała córkę i płaski brzuch


Zdjęcia pokoju córeczki Natalii Siwiec

Zdjęcia pokoju córeczki Natalii Siwiec

Natalia Siwiec pochwaliła się wózkiem

Natalia Siwiec pochwaliła się wózkiem

Natalia Siwiec na spacerze z córeczką

Natalia Siwiec na spacerze z córeczką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×