Szukaj

Eurowizja 2017: Michał Szpak komentuje występ Kasi Moś i ocenia jej szanse w finale. Ma dla niej ważną wiadomość [WIDEO]

Michał Szpak ocenia szanse Kasi Moś w finale Eurowizji 2017

Michał Szpak o Kasi Moś na Eurowizji 2017

Eurowizja 2017 powoli dobiega końca. Przed nami jeszcze najważniejszy, finałowy koncert. Nie zabraknie w nim polskiej reprezentantki Kasi Moś, która wraz z piosenką Flashlight wywalczyła sobie miejsce w ścisłej 10. pierwszego półfinału.

Eurowizja 2017: Która w finale wystąpi Polska? Pechowa pozycja startowa Kasi Moś

W zeszłym roku Michał Szpak zajął trzecie najlepsze miejsce w historii polskich startów, plasując się po zsumowaniu głosów jurorów i widzów na 8. pozycji. Jak wspomina swój występ?

Jak sobie pomyślę, co się tam działo. Zresztą kilka dni wcześniej spotkałem się z człowiekiem, który był w reprezentacji Izraela w tamtym roku i powiedział, że Eurowizja, która była zorganizowana rok temu była absolutnym sztosem i najlepsza w historii Eurowizji – powiedział nam

Jak ocenia półfinałowy występ Kasi Moś i jakie rady ma dla niej przed ostatnią prezentacją na Eurowizji 2017?

Poradziła sobie bezbłędnie. Ogromne gratulacje. Absolutnie niech zdobędzie pierwsze miejsce. Ja jej kibicuję, trzymam za nią kciuki i niech leci, jak najwyżej. Zresztą napisałem to na swoim fan page’u, żeby poddała się muzyce i mam nadzieję, że tak jest. Myślę, że teraz już się nie daje rad. Teraz trzeba być muzyką i to jest najważniejsze. Dbaj o siebie kochana – wyznał

Mamy nadzieję, że słowa Michała się spełnią i Kasia zdobędzie wysoką pozycję na Eurowizji 2017. My trzymamy kciuki, a Polonię z zagranicy zachęcamy do głosowania. Przypomnijmy, że Polska zaprezentuje się na scenie jako druga.

Jakie szanse na wygraną na Eurowizji 2017 ma Polska?

Jak Michał Szpak zaśpiewał na Eurowizji 2016?

Michał Szpak na Eurowizji 2016

Występ Kasi Moś na Eurowizji 2017

Występ Kasi Moś na Eurowizji 2017


Michał Szpak - krajowe preselekcje do Eurowizji 2017. Zdjęcia

Michał Szpak - krajowe preselekcje do Eurowizji 2017. Zdjęcia

Kasia Moś na Eurowizji 2017 - występ

Kasia Moś na Eurowizji 2017 - występ

Michał Szpak na Eurowizji 2016

Michał Szpak na Eurowizji 2016

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  A skąd ty wiesz, jak jury oceniło jej wokal? Wyniki nie są znane.

 • Gość23 pisze:

  Michał zanim pojechał na Eurowizję był znany od X Faktora,,z festiwali i miał stałe grono fanów.. .Gdy wygrał preselekcje grono się poszerzyło. Gdy pojechał do Stockholmu towarzyszyła mu spora grupa dziennikarzy ,Managerów Z Sony Music Poland,stylistka.Więc nie prawdą jest,że był sam zdany na siebie.Skoro Michał wspiera Moś to po co ten hejt na Nią?Uszanujcie zdanie Michała i JEGO wybory.Osobiście mi się Kasia podoba a szczególnie Jej mocny głos.To wykształcona muzyczka,jury dobrze oceniało Jej wokal.Niech będzie w 1-szej 10-tce tego Jej życzę.

 • Gość pisze:

  Nie lansujcie Moś kosztem Szpaka. Gdzie była Moś rok temu? Kto wspierał Szpaka i mu kibicował? Wy też mieliście to gdzieś, ale o obrzuceniu jajkami pierwsi trąbicie. Żałośni jesteście, tak jak i ta pani, która lubi się rozbierać dla innych. Dobrze powiedziała p. Zapendowska, że Mos ma problemy osobowościowe.

 • Gość pisze:

  Dajcie już spokój z tą Moś. Strasznie się jej podlizujecie, a raczej ślinicie. Sami ją wspierajcie i odczepcie się od Szpaka i jego fanów. Michał sam sobie radził na Eurowizji ze swoimi fanami. Nikt go z Polski nie wspierał. Wielkie gwiazdy od siedmiu boleści. Tak jak w Opolu się popisali. Wy też nie napisaliście dobrego słowa. Idźcie nadal lizać d…. Moś.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×