Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina...

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018:...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!
Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską!...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje...

Dziś sobota, 26.05.2018

Eurowizja 2017: Michał Szpak komentuje występ Kasi Moś i ocenia jej szanse w finale. Ma dla niej ważną wiadomość [WIDEO]Michał Szpak o Kasi Moś na Eurowizji 2017

Eurowizja 2017 powoli dobiega końca. Przed nami jeszcze najważniejszy, finałowy koncert. Nie zabraknie w nim polskiej reprezentantki Kasi Moś, która wraz z piosenką Flashlight wywalczyła sobie miejsce w ścisłej 10. pierwszego półfinału.

Eurowizja 2017: Która w finale wystąpi Polska? Pechowa pozycja startowa Kasi Moś

W zeszłym roku Michał Szpak zajął trzecie najlepsze miejsce w historii polskich startów, plasując się po zsumowaniu głosów jurorów i widzów na 8. pozycji. Jak wspomina swój występ?

Jak sobie pomyślę, co się tam działo. Zresztą kilka dni wcześniej spotkałem się z człowiekiem, który był w reprezentacji Izraela w tamtym roku i powiedział, że Eurowizja, która była zorganizowana rok temu była absolutnym sztosem i najlepsza w historii Eurowizji – powiedział nam

Jak ocenia półfinałowy występ Kasi Moś i jakie rady ma dla niej przed ostatnią prezentacją na Eurowizji 2017?

Poradziła sobie bezbłędnie. Ogromne gratulacje. Absolutnie niech zdobędzie pierwsze miejsce. Ja jej kibicuję, trzymam za nią kciuki i niech leci, jak najwyżej. Zresztą napisałem to na swoim fan page’u, żeby poddała się muzyce i mam nadzieję, że tak jest. Myślę, że teraz już się nie daje rad. Teraz trzeba być muzyką i to jest najważniejsze. Dbaj o siebie kochana – wyznał

Mamy nadzieję, że słowa Michała się spełnią i Kasia zdobędzie wysoką pozycję na Eurowizji 2017. My trzymamy kciuki, a Polonię z zagranicy zachęcamy do głosowania. Przypomnijmy, że Polska zaprezentuje się na scenie jako druga.

Jakie szanse na wygraną na Eurowizji 2017 ma Polska?

Jak Michał Szpak zaśpiewał na Eurowizji 2016?

Michał Szpak na Eurowizji 2016

Występ Kasi Moś na Eurowizji 2017

Występ Kasi Moś na Eurowizji 2017

Czy Michał Szpak powinien jeszcze raz wystąpić na Eurowizji?Komentarzy: 4


Gość | 13 maja 2017, 17:35

A skąd ty wiesz, jak jury oceniło jej wokal? Wyniki nie są znane.


Gość23 | 13 maja 2017, 00:55

Michał zanim pojechał na Eurowizję był znany od X Faktora,,z festiwali i miał stałe grono fanów.. .Gdy wygrał preselekcje grono się poszerzyło. Gdy pojechał do Stockholmu towarzyszyła mu spora grupa dziennikarzy ,Managerów Z Sony Music Poland,stylistka.Więc nie prawdą jest,że był sam zdany na siebie.Skoro Michał wspiera Moś to po co ten hejt na Nią?Uszanujcie zdanie Michała i JEGO wybory.Osobiście mi się Kasia podoba a szczególnie Jej mocny głos.To wykształcona muzyczka,jury dobrze oceniało Jej wokal.Niech będzie w 1-szej 10-tce tego Jej życzę.


Gość | 12 maja 2017, 19:58

Nie lansujcie Moś kosztem Szpaka. Gdzie była Moś rok temu? Kto wspierał Szpaka i mu kibicował? Wy też mieliście to gdzieś, ale o obrzuceniu jajkami pierwsi trąbicie. Żałośni jesteście, tak jak i ta pani, która lubi się rozbierać dla innych. Dobrze powiedziała p. Zapendowska, że Mos ma problemy osobowościowe.


Gość | 12 maja 2017, 19:11

Dajcie już spokój z tą Moś. Strasznie się jej podlizujecie, a raczej ślinicie. Sami ją wspierajcie i odczepcie się od Szpaka i jego fanów. Michał sam sobie radził na Eurowizji ze swoimi fanami. Nikt go z Polski nie wspierał. Wielkie gwiazdy od siedmiu boleści. Tak jak w Opolu się popisali. Wy też nie napisaliście dobrego słowa. Idźcie nadal lizać d…. Moś.


Dodaj komentarz
×