Szukaj

Modeling, muzyka, a teraz? Mateusz Maga bierze się za kolejną branżę! Namówiła go światowa gwiazda [WIDEO]

Mateusz Maga aktorem? Gwiazda Top Model 4 szykuje się do podboju Hollywood. Jego umiejętności docenili nie tylko fani, ale także sama Emma Stone. Szczegółami pochwalił się w rozmowie z naszą reporterką.
Mateusz Maga aktorem?

Mateusz Maga aktorem?

Mateusz Maga zdecydowanie zalicza się do grona uczestników Top Model, którzy po programie zdobyli coś więcej, niż tylko wirtualne polubienia na Instagramie. Model aktywnie pracuje w zawodzie, głównie za granicą. Jego olbrzymim atutem jest androgyniczna uroda, dzięki której może liczyć na angaż w pokazach mody zarówno jako mężczyzna, jak i ucharakteryzowany na kobietę.

Mateusz Maga aktorem. Kto go namówił?

Chodzenie po wybiegu i pozowanie przed aparatem, to dla Magi zdecydowanie za mało. Jakiś czas temu polski Axl Rose postanowił wziąć się za muzykę, co zaowocowało dwoma piosenkami, występami w śniadaniówkach i jednym „koncertem”. Swój pierwszy singiel próbował nawet przepchnąć na Eurowizję 2017, ale ostatecznie coś poszło nie tak i jury z TVP na konkurs do Kijowa wysłało Kasię Moś.

Jeśli myśleliście, że Mateusz już niczym was nie zaskoczy, to jesteście w błędzie. 27-latek ma teraz apetyt… na aktorstwo:

Modeling oczywiści na pierwszym miejscu, ale myślę o tym, aby połączyć mój śpiew i wygląd w coś, co może być uzupełnieniem poprzez szkołę aktorską. Zawsze ciągnęło mnie do kreatywnych rzeczy, więc myślę, dlaczego nie.

Mateusz Maga – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik

Mateusz Maga – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik

Do występów na szerokim ekranie namówiła go sama Emma Stone, którą miał okazję poznać w Londynie, za kulisami projektu w którym brał udział. Spotkanie z laureatką Oscara było dla niego tak samo wielkim przeżyciem, jak sesja w rzeźni w programie Top Model:

Ostatnio udało mi się poznać Emmę Stone i udało mi się trochę z nią porozmawiać. Coraz więcej osób namawia mnie do tego, aby mój look połączyć z aktorstwem. Zobaczę co z tego wyjdzie. Jak na razie modeling zapełnia mi dużo czasu. Muszę się do tego przygotować i zobaczyć, czy będę gotowy, aby to połączyć.

Jak myślicie, czy Mateusz Maga ma szansę na karierę w Hollywood? Może powinien zagrać w La La Land 2?


Mateusz Maga – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik

Mateusz Maga – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik

Mateusz Maga - Instagram

Mateusz Maga - Instagram

Mateusz Maga w kampanii TOPSHOP Pride

Mateusz Maga w kampanii TOPSHOP Pride

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×