Szukaj

Mateusz Maga wypuścił petardę na Eurowizję 2019! Jego nowa piosenka to murowany hit internetu! [WIDEO]

Mateusz Maga teledysk piosenka Na chwilę

Mateusz Maga teledysk piosenka Na chwilę

Mateusz Maga nagrał nowy teledysk – Na chwilę

Mateusz Maga swoją karierę rozpoczął od udziału w programie Top Model. W reality-show dał się poznać jako nieco wycofany, ale wyróżniający się swoją urodą uczestnik. Z czasem mogliśmy poznać nieznane dotąd oblicze Mateusza, który pewnym siebie krokiem wszedł do świata mody i zaczął podbijać rynki zagraniczne. W ostatnim czasie Maga zrealizował kampanie dla popularnych sieciówek (Top Shop, The Body Shop czy Goldwell), a jego zdjęcia można było zobaczyć np. na londyńskiej Oxford Street, naprzeciwko legendarnego tomu towarowego Harrods.

Oprócz modelingu, Mateusz spełnia również swoje marzenia o śpiewaniu. Jego pierwsza piosenka – First Kiss – wywołała wielkie poruszenie w mediach, a wszystko to za sprawą zgłoszenia jej do preselekcji na Eurowizję. Czy podobnie będzie tym razem?

Maga podczas dzisiejszej wizyty w Dzień Dobry TVN pochwalił się nową piosenką i teledyskiem. Nad utworem Na chwilę pracował przez trzy miesiące – w Polsce i w Niemczech, klip z kolei nagrał na słonecznej Majorce i jest on pamiątką z jego ostatnich wakacji.

Jak wam się podoba? Według naszych nieoficjalnych ustaleń Mateusz z Na chwilę chce jechać Eurowizję do Izraela. Ma szansę powtórzyć sukces Netty, albo chociaż Ich Troje?

View this post on Instagram

???? 13th October! Już w sobotę tj. 13 października odbędzie się premiera mojego utworu ‘Na Chwile’ w @dziendobrytvn ???? połączona z wywiadem ????????‍♂️???? Już teraz wchodząc na moje instastorie i przesuwając palcem możecie wejść na mój kanał na youtube i zacząć subskrybować! W momencie kiedy pojawi się utwor będziecie najszybciej poinformowani ???????? ‘Na Chwile’ to utwór do którego stworzyłem słowa podczas pobytu w USA – mam nadzieje, ze będziecie ze mna podczas premiery! Ostatnio był to trudny dla mnie okres – cieszmy się chwilą i doceniajmy ją! Nie przypadkowo w tytule utworu pojawia się – … na chwilę! picture from backstage @kariphotography more: @mateuszmaga ????????????????????????

A post shared by MATEUSZ MAGA (@mateuszmaga) on

Dzisiaj rusza „Top Model 7”! A my sprawdziliśmy, co dzieje się z aż 30 finalistów poprzednich edycji!

WOW! Mateusz Maga w światowej kampanii najpotężniejszego rywala H&M! Walczy o prawa gejów i lesbijek!

Mateusz Maga w końcu zagrał swój pierwszy koncert bez playbacku! Zaśpiewał na żywo „First Kiss” i legendarny rockowy przebój! [WIDEO]


Mateusz Maga – piosenka

Mateusz Maga – piosenka "Na chwilę"

Mateusz Maga w teledysku do piosenki Na chwilę

Mateusz Maga w teledysku do piosenki Na chwilę

Mateusz Maga teledysk do Na chwilę nagrał na Majorce

Mateusz Maga teledysk do Na chwilę nagrał na Majorce

×