Szukaj

Mateusz Maga wypuścił petardę na Eurowizję 2019! Jego nowa piosenka to murowany hit internetu! [WIDEO]

Mateusz Maga teledysk piosenka Na chwilę

Mateusz Maga teledysk piosenka Na chwilę

Mateusz Maga nagrał nowy teledysk – Na chwilę

Mateusz Maga swoją karierę rozpoczął od udziału w programie Top Model. W reality-show dał się poznać jako nieco wycofany, ale wyróżniający się swoją urodą uczestnik. Z czasem mogliśmy poznać nieznane dotąd oblicze Mateusza, który pewnym siebie krokiem wszedł do świata mody i zaczął podbijać rynki zagraniczne. W ostatnim czasie Maga zrealizował kampanie dla popularnych sieciówek (Top Shop, The Body Shop czy Goldwell), a jego zdjęcia można było zobaczyć np. na londyńskiej Oxford Street, naprzeciwko legendarnego tomu towarowego Harrods.

Oprócz modelingu, Mateusz spełnia również swoje marzenia o śpiewaniu. Jego pierwsza piosenka – First Kiss – wywołała wielkie poruszenie w mediach, a wszystko to za sprawą zgłoszenia jej do preselekcji na Eurowizję. Czy podobnie będzie tym razem?

Maga podczas dzisiejszej wizyty w Dzień Dobry TVN pochwalił się nową piosenką i teledyskiem. Nad utworem Na chwilę pracował przez trzy miesiące – w Polsce i w Niemczech, klip z kolei nagrał na słonecznej Majorce i jest on pamiątką z jego ostatnich wakacji.

Jak wam się podoba? Według naszych nieoficjalnych ustaleń Mateusz z Na chwilę chce jechać Eurowizję do Izraela. Ma szansę powtórzyć sukces Netty, albo chociaż Ich Troje?

View this post on Instagram

???? 13th October! Już w sobotę tj. 13 października odbędzie się premiera mojego utworu ‘Na Chwile’ w @dziendobrytvn ???? połączona z wywiadem ????????‍♂️???? Już teraz wchodząc na moje instastorie i przesuwając palcem możecie wejść na mój kanał na youtube i zacząć subskrybować! W momencie kiedy pojawi się utwor będziecie najszybciej poinformowani ???????? ‘Na Chwile’ to utwór do którego stworzyłem słowa podczas pobytu w USA – mam nadzieje, ze będziecie ze mna podczas premiery! Ostatnio był to trudny dla mnie okres – cieszmy się chwilą i doceniajmy ją! Nie przypadkowo w tytule utworu pojawia się – … na chwilę! picture from backstage @kariphotography more: @mateuszmaga ????????????????????????

A post shared by MATEUSZ MAGA (@mateuszmaga) on

Dzisiaj rusza „Top Model 7”! A my sprawdziliśmy, co dzieje się z aż 30 finalistów poprzednich edycji!

WOW! Mateusz Maga w światowej kampanii najpotężniejszego rywala H&M! Walczy o prawa gejów i lesbijek!

Mateusz Maga w końcu zagrał swój pierwszy koncert bez playbacku! Zaśpiewał na żywo „First Kiss” i legendarny rockowy przebój! [WIDEO]


Mateusz Maga – piosenka

Mateusz Maga – piosenka "Na chwilę"

Mateusz Maga w teledysku do piosenki Na chwilę

Mateusz Maga w teledysku do piosenki Na chwilę

Mateusz Maga teledysk do Na chwilę nagrał na Majorce

Mateusz Maga teledysk do Na chwilę nagrał na Majorce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×