Szukaj

Mateusz Maga w końcu zagrał swój pierwszy koncert bez playbacku! Zaśpiewał na żywo “First Kiss” i legendarny rockowy przebój! [WIDEO]

Mateusz Maga śpiewa na żywo

Jak Mateusz Maga śpiewa na żywo?

Mateusz Maga jest najbarwniejszą postacią jaka przewinęła się przez polską edycję Top Model. Choć 25-latek z programu odpadł na długo przed jego zakończeniem, to mimo to w najśmielsze poczyna sobie w branży mody za granicą. Model uczestniczył już w Fashion Weekach w Londynie, Mediolanie, Nowym Jorku i Paryżu, zaliczył międzynarodową kampanię dla luksusowej marki kosmetycznej, wystąpił w edytorialu Gucci i Prada, we Francji reprezentuje go agencja IMG Models, do której należy również Kylie Jenner, a jego zdjęcia publikowały takie magazyny jak Vogue czy Glamour. Pewnego dnia Maga uznał, że świat mody to za mało, i postanowił nagrać własną piosenkę.

Utwór First Kiss, z którym Mateusz zgłosił się do preselekcji na Eurowizję 2017, sporo namieszał w internecie. Do dzisiaj odsłuchano go prawie milion razy. Dotychczas wszystkie występy gwiazdy show TVN-u ograniczały się do śpiewania z playbacku. Wiadomo jednak, że od ponad roku Maga regularnie uczęszcza na lekcje śpiewu do tego samego nauczyciela, co Edyta Górniak. Efektami pracy nad swoim głosem śpiewający model postanowił w końcu podzielić się z większą publicznością.

Finalista czwartej edycji Top Model wystąpił podczas wyborów polskiej miss w Londynie. Maga był muzyczną gwiazdą wieczoru. Dla zgromadzonej w jednym z hoteli publiczności, Mateusz wykonał aż dwie piosenki – słynne First Kiss i, ku zaskoczeniu wielu, legendarny przebój Lady PankZawsze tam gdzie Ty.

Internauci nie ukrywają swojego pozytywnego zaskoczenia talentem Mateusza:

  • Wow Twój głos brzmi świetnie! Nie mogę się doczekać nowej piosenki
  • Wymiatasz!
  • Więc jest nadzieja. Super, czekam z niecierpliwością, Pamiętam Chełm Śląski i chcę więcej
  • Jest coś do czego NIE masz talentu?

Czy Maga dał radę? Fragmentów z występu w Londynie możecie posłuchać poniżej.

Wstrząsający wpis Mateusza Magi po strzelaninie w Londynie! Śmierć spojrzała mu w oczy!

Wielki sukces Mateusza Magi! Wystąpił w sesji Gucci i Prada! Mamy te zdjęcia

Mateusz Maga nagle osiwiał przez markowe kosmetyki! Sami zobaczcie co się stało z jego włosami!


Czy Mateusz Maga powinien jechać na Eurowizję?

×